Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie to, że pracownicy #korpo #korposwiat jutro "jadą do pracy" xD

Co za #!$%@? akcja żeby mając w domu prąd, internet i służbowego laptopa kapo kazał przyjeżdżać do szklanej klatki xD i goje przyjeżdżają xD na własne życzenie zresztą

Nawet nie dziwię się middle managementowi, bo w trakcie pandemii na zdalnych te wszystkie juleczki HR coordinator 4k ewidentnie waliły w #!$%@? na grubalu. Wdzwania się typiara na Teams meeting, a tam w tle słychać supermarket i komunikaty kas samoobsługowych typu "UŻYJ KLAWIATURY PINPAD" xD Albo inna tępa strzała ewidentnie w trakcie calla prowadzi auto, a gówniak nadaje "gugułeeee" z tylnego siedzenia xD

Albo kolejna grupka inteligentów którym się wydawało, że oszukali system mianowicie overemployed xD i zamiast robić to dobrze, dowozić taski jak trzeba, to po prostu #!$%@? się na więcej niż jednym etacie jednocześnie xD genialne, gratuluję

No to teraz wszystkie Anetki, Juleczki i Mariuszki zamiast popchnąć cywilizację do przodu i pokazać w COVIDa, że da się zdalnie dowozić taski będą zasuwać godzinę w deszczu i w korkach do swoich BPO/SSC żeby tam na ołpenspejsie zdzwaniać się z ludźmi na Teams czy innym Cisco zupełnie jak na HO xD beka z nich

Dostaniesz goju 3 dni przymusowej pracy z biura w tygodniu i będziesz hybrydowo szczęśliwy xD

Uprzedzając zarzuty pod moim adresem, ja jestem zdalny od długiego czasu, swoje obowiązki wykonuję rzetelnie, do biura mam kilkaset kilometrów i się do niego nie wybieram podobnie jak większość współpracowników. Ale moich skilli nie można zastąpić pierwszym lepszym szympansem po socjologii typu pomaluj tu juleczko komórki w excelu A1:B20 na zielono i wyślij raport xD

#patologiazmiasta #bekazpodludzi #takaprawda #praca #pracbaza
JanRouterTrzeci - Rozbraja mnie to, że pracownicy #korpo #korposwiat jutro "jadą do p...

źródło: obraz_2023-10-22_162927272

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
Ale moich skilli nie można zastąpić pierwszym lepszym szympansem po socjologii typu pomaluj tu juleczko komórki w excelu A1:B20 na zielono i wyślij raport xD


@JanRouterTrzeci: XD Szympans to chyba skacze po klawiaturze, bo Marcel z 7 klasy lepsze rozprawki pisze niż wielki pan niezastąpiony.
  • Odpowiedz
niby tak, ale wydaje mi sie ze to nie tylko kwestia #!$%@? sie na zdalnej, a lobbowania "real estate" branzy ze fajnie sie spotkac w biurze, wyjsc do ludzi + dyrektorzy i wyzszy szczebel i tak powininen przychodzic do biura wiec pewnie lubia wykorzystac swoja wladze i kazać areczkom #!$%@? do biura tak jak oni musza.


@puffpuff: bardzo prawdopodobne ze masz racje - bo jednak kadra zarzadzajaca musi sie w biurze pojawiac, bo czesc rzeczy trzeba przeciez "dyskretnie dogadac", i ich po prostu dupa boli ze ktos moze nie musiec do siedziby jezdzic
Ewentualnie czesc korpo bezmyslnie kopiuje amerykanskie pomysly, gdzie korporacje sa cisniete przez deweloperow co bardzo chca jak najwiekszego powrotu do biur

model hybrydowy to rak, #!$%@?, połączyli najgorsze cechy pracy 100% z biura i
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Uwielbiam czytać jak frustraci w internecie bełkoczą, napinają jaja i wywyższają się nad innymi. Miód na moje uszy, bo wiadomo, że w rzeczywistości zachowywaliby się zupełnie inaczej. Jeszcze te wstawki o pchaniu cywilizacji (białego człowieka pewnie) do przodu XD Op musi być jakiś nadczłowiekiem korwinistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci rok pracowałem zdalnie, w sumie będzie 13 miesięcy jak z domu nie wychodzę (do pracy) i aktualnie szukam roboty z hybryda bo jak praca z domu jest fajna tak po czasie przestaje być. Akurat pracuje w takiej branży gdzie działamy zespołowo i zupełnie inaczej się pracuje z biura, a inaczej z domu. Sama atmosfera, kwasy w zespole. Praca stacjonarna to dla mnie rak, ale nie powiedziałbym, że 100% HO to
  • Odpowiedz
@MePix: jak to co napisał, już tłumaczę: "bleblebellbelbelbelbe SZYMPANSY bleble JA PRACUJĘ ZDALNIE JA JESTEM #!$%@? KIMŚ TY WIESZ KIM JA JESTEM??????"
  • Odpowiedz
Co za #!$%@? akcja żeby mając w domu prąd, internet i służbowego laptopa


@JanRouterTrzeci: Jak pracowałem w biurze i dojeżdżałem to NIGDY nie brałem laptopa ze sobą. Ludzie sami sobie kaganiec zakładają, a potem się dziwią.
  • Odpowiedz
Ale moich skilli nie można zastąpić pierwszym lepszym szympansem po socjologii typu pomaluj tu juleczko komórki w excelu A1:B20 na zielono i wyślij raport xD


@JanRouterTrzeci: do czasu aż twoje korpo stwierdzi że kasuje twój dział i daje go w outsource do jakichś indii czy innej ruskiej dziury - za cenę obniżenia jakości o 30%, masz koszty utrzymania niższe o 60% xD

w jaki
  • Odpowiedz
a julka która dojeżdza do biura i robi dokładnie to co ty jest już bydłem xddd


@MIREKFAJFUS: pewno chodzi mu o różnicę w tym, że julka spala codziennie ze dwie/trzy godziny z życia na samo to, by robić to samo co OP xD
  • Odpowiedz