Wpis z mikrobloga

@Vedar: bardziej mnie przeraża że są faceci którzy straszą kobiety że zalicza "ścianę " po 30 a tymczasem potrafią fetyszyzowac nawet babcie i o nich fantazjować
Wychodzi na to ze dla kobiety żadna ściana nie istnieje tylko faceci tak mówią kobietom żeby było łatwiej je zdobyć
  • Odpowiedz
@Matis666: może jeszcze kiedyś bym w to uwierzyła dopóki nie zaczęłam poznawać coraz więcej par młodszy facet starsza laska i nawet dzieci sobie robią
Dla kobiety limit nie istnieje są też faceci z mommy issues których kręci wizja założenia rodziny z "mamusia"
Ps moja babka była starsza od dziadka 4 lata to nie są takie rzadkie przypadki
  • Odpowiedz
@Linnior88 nie wiem, komentujesz post o pedofilii i racjonalizujesz kobiecą wersję pedofilii. Zamiast kobiety wrzuć księdza 38 lat i 15 letnia dziewczynkę.
  • Odpowiedz
@notBart: czlowieku czytaj co pisze a nie bijesz pianę pod swoją teorie , mówię o tym że to FACECI wala konia do starych bab i się cieszą że "hehehe młodego seksu uczy " i widzę takie komentarze tylko od facetów
  • Odpowiedz
@notBart: idź się wyklucaj na Facebooku z facetami którzy na takie newsy reagują mmmmm szkoda że ja nie miałem takiej nauczycielki gdzie kobiety to potępiają
Dlatego piszę że te wasze ściany są śmieszne a faceci zboczeni bo wala nawet do starych babć
  • Odpowiedz
@Linnior88 ale nie zamierzam się wykłócać. Artykuł dotyczy pedofilki. Jeżeli kobieta 38 lat ma do wyboru tylko seks z dziecmi, to chyba to nazywa się dla niej ścianą. Bo nie ma w zasięgu normalnych partnerów.
A i ściana moim zdaniem też dotyczy facetów po 30tce. Mogą sobie racjonalizować młodsze dziewczyny z różnymi issues, albo robiąc za bankomat. Ewentualnie równolatka po przejściach.
No ale to wykopkowe teorie, w związku liczy się, czy ktoś
  • Odpowiedz
@notBart: z tą ściana to mialam na myśli koniotrzepow którzy mają 20 lat a piszą mmmm apetyczna pod zdjęciami jakiejś wypietej 50 latki i mnie na rzyganie zbiera
Poprostu faceci sami to uważają za zabawne
  • Odpowiedz