Wpis z mikrobloga

#wybory Nie minęło nawet tydzień od wybór, a już Tomasz Siemoniak z Koalicji Obywatelskiej zapowiada koniec programu 300 tysięcznej armi. Oznacza to fale zwolnień, likwidację jednostek wojskowych jak za czasów 2007-2015, a pewnie także zerwania kontraktów zbrojeniowych. Oczywiście to również z pewnością powrót do koncepcji, żeby cała Polskę wschodnia oddac w ręce napastnika i bronić się dopiero na linii Wisły. Na pewno możemy się czuć bezpieczni, gratulacje wyboru Polacy..
  • 148
@Balonowy21: Dzieki za sprostowanie, pisalem na wlasnych doswiadczeniach, znajomy juz na emeryturze, ale faktycznie zaczal przed 2013. Doczytalem i masz racje, 25 lat w wojsku to juz troche jest. Faktycznie jakoś tego nie czuje żeby żołnierz taki co ma walczyć był w wieku 40-50 lat. Nawet w czasie pokoju ćwiczenia, strzelania, warunki polowe itp. to już nie jest taka zabawa, a przecież nie wszyscy zostają pułkownikami.
Co do Macierewicza nie będę się wypowiadał, ale też musisz przyznać, że miał też inne ważne zadania jak choćby wyjaśnienie katastrofy smoleńskie


@Balonowy21: no i co, wyjaśnił ten smoleńsk czy nadal bada? Weź #!$%@? już pisowski psie
Natomiast Pan Błaszczak zrobił dla polskiej armii bardzo dużo dobrego. A wiem to bo znam wielu wojskowych i chwała bardzo duże zmiany w wojsku..


@Balonowy21: za taką tanią propagandę to powinien być ban na internet z urzędu, jesteś w tym samym rzędzie co szury od płaskiej ziemi
@rimyi: Pisałem już z tydzień temu, że przyszła koalicja chaosu będzie blokowała powstanie komisji smoleńskiej w przyszłej kadencji Sejmu..

I to nie propaganda tylko fakty, które słyszę od moich znajomych z wojska..
Pisałem już z tydzień temu, że przyszła koalicja chaosu będzie blokowała powstanie komisji smoleńskiej w przyszłej kadencji Sejmu..


@Balonowy21: 8 lat nie starczyło na komisje to teraz będą się bronić koalicją chaosu, fistaszek zamiast mózgu

I to nie propaganda tylko fakty, które słyszę od moich znajomych z wojska..


@Balonowy21: a ja słyszałem od moich znajomych z wojska, że twoja stara to kopara a twój stary ją odpala. To też fakty