Wpis z mikrobloga

Mircy, potrzebuję namiar na kumatego fryzjera.
Chciałbym, żeby mi coś zaproponował na głowie a nie jak każde tego typu podejście kończyło się "boki krócej, tył dłużej i na prawo".
Tylko nie jakiegoś pajaca, który powie byle powiedzieć, tylko kogoś kto faktycznie się zna i potrafi dobrać fryzurę pod na przykład kształt ryja.

#wroclaw #barber #fryzjer #wlosy
  • 21
@FELIX90: to od siebie mogę polecić Prime Zone przy Buforowej, a dokładniej Yevhena (przez booksy możesz się umówić bezpośrednio do niego). Ja co prawda na eksperymenty się nie odważyłem + nie mam na tyle bujnego owłosienia by coś rzeźbić, ale ogarnął błędy poprzednich fryzjerów, tj. zostawianie dłuższych włosów na czubku i z tyłu głowy przez co robiło się jajo (a ja żem myślał, że taki mam po prostu kształt i narzekałem,
@FELIX90: jeśli jest to strona Prime Zone to może być mało lajków, gdyż około 8. września otworzyli ten punkt. Przed nim był Zone 114 przy Hallera, który ma na FB niewiele więcej (46) polubień. Za to na booksy mają prawie 1000 opinii (Hallera). W każdym razie Yevhen jest wspólnikiem i przeszedł na Jagodno, a ja za nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FELIX90 Ja polecam warsztat fryzjerski przy ulicy Bajana 34. Można się zapisać na booksy. Jeżeli tam gdzie się zapisałeś nie spełni Twoich oczekiwań to spróbuj tam. Zapisz się do Sławka. Byłem w wielu miejscach raz lepszych, raz gorszych ale jak trafiłem tam, to już zostałem właśnie ze min. ze względu na to, że doradził mi jaka fryzura będzie dla mnie najlepsza ;)