Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #wybory #oswiadczenie

Uwaga mam ważny komunikat, do wszystkich symetrystów twierdzących, że żadna władza nigdy nikogo nie rozliczyła, i nikt z PISu nie pójdzie siedzeć.
Otóż nikt nigdy w historii 3RP nie łamał prawa tak masowo, i bezczelnie jak PIS. I bekną za to NA PEWNO!
Zatem spotkajmy się za rok, od utworzenia nowego rządu, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS (Obajtki, Ziobry, Szydła i tak dalej. Pierwszy garnitur PISu) nie będzie miał sprawy w sądzie (Pomijając Kamińskego i Wąsika, bo ci już mają :)), to ja wpłacam 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.
Sprawy sądowe trochę trwają, plus na pewno sądy będą chciały skazać winnych po ustąpieniu z urzędu Dudy, żeby nie mógł masowo ułaskawiać swoich kumpli.
Zatem spotkajmy się również 6 miesięcy po ustąpieniu przez Dudę z urzędu prezydenta, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS nie będzie miał wyroku na koncie, to wpłacam kolejny 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.

Róbcie screeny. A póki co, japa tam z tyłu! #polityka
  • 109
@dariusz44: myślisz , że oni zanim zaczęli swoje szachrajstwa nie zmienili wcześniej prawa/przepisów pod siebie żeby stać się nietykalnymi po utracie władzy?
nie zmienili wcześniej prawa/przepisów pod siebie żeby stać się nietykalnymi po utracie władzy?


@nO-C34: Odpowiadam. Nie i Nie.
Przepisy zmnienione nie są, bo takiego Obajtka za działanie na szkode spółki mógłby wsadzić ktoś na pierwszym roku prawa.
PiS nie zakładał oddania władzy, i się na taki scenariusz nie przygotował (jeszcze!) Przejęcie TVP, PRadia, Orlenu, prokuratury i tak dalej miało im zagwarantować rządzenie przez najbliższe 20-30 lat, jak w Rosji albo na
nikt nigdy w historii 3RP nie łamał prawa tak masowo, i bezczelnie jak PIS. I bekną za to NA PEWNO!


@dariusz44: Te najlepsze wałki nigdy nie zostały wykryte, więc się nie podniecaj.
@dariusz44: Niezle Ciebie pogrzalo xDD Układ Magdalenkowy wciaz obowiazuje. Poza tym jesli nie pamietasz ze w latach do 2008 ludzie potrafili ginac jak byli niewygodni sluzbom ruskim, to znaczy ze uja wiesz i nie powinienes sie wypowiadac.
@dariusz44 wiesz co jest najlepsze że geniusze z pisu nadal nie zatwierdzili ustawy budżetowej na nowy rok więc jak w końcu zostanie powołany nowy rząd to można go od razu rozwiązać xD te 8* nie mają żadnych skrupułów.
@dariusz44: Co do tych pisowskich kreatur to oni odwalali już grube akcje za pierwszego pisu i jak można było ich osądzić, tak żeby już nigdy nie mogli brać udziału w życiu publicznym to hehe no jakoś ludzie z wtedy rządzących czyli koalicji po-psl wymiękli i nie głosowali, bo a w sumie to na co to komu.