Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #wybory #oswiadczenie

Uwaga mam ważny komunikat, do wszystkich symetrystów twierdzących, że żadna władza nigdy nikogo nie rozliczyła, i nikt z PISu nie pójdzie siedzeć.
Otóż nikt nigdy w historii 3RP nie łamał prawa tak masowo, i bezczelnie jak PIS. I bekną za to NA PEWNO!
Zatem spotkajmy się za rok, od utworzenia nowego rządu, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS (Obajtki, Ziobry, Szydła i tak dalej. Pierwszy garnitur PISu) nie będzie miał sprawy w sądzie (Pomijając Kamińskego i Wąsika, bo ci już mają :)), to ja wpłacam 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.
Sprawy sądowe trochę trwają, plus na pewno sądy będą chciały skazać winnych po ustąpieniu z urzędu Dudy, żeby nie mógł masowo ułaskawiać swoich kumpli.
Zatem spotkajmy się również 6 miesięcy po ustąpieniu przez Dudę z urzędu prezydenta, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS nie będzie miał wyroku na koncie, to wpłacam kolejny 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.

Róbcie screeny. A póki co, japa tam z tyłu! #polityka
  • 109
Zatem spotkajmy się za rok, od utworzenia nowego rządu, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS (Obajtki, Ziobry, Szydła i tak dalej. Pierwszy garnitur PISu) nie będzie miał sprawy w sądzie (Pomijając Kamińskego i Wąsika, bo ci już mają :)), to ja wpłacam 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną


@dariusz44: XD do tego momentu to ty zdążysz ze 2 konta usunąć xdd
@dariusz44: bo nie pójdzie, to jest ustawka dla mas. Widziałeś jaki Kaczyński był spokojny podczas ogłoszenia wyników? On widział że już przekazuje władze, bo na to się umówiły służby
istnieję możliwosc że moje konto zalożylem nim Ty się urodziłeś


@dariusz44: zgadza się, jestem na wykopie od kiedy tylko poszedłem do przedszkola xdd

Ok wykopek xd