Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #wybory #oswiadczenie

Uwaga mam ważny komunikat, do wszystkich symetrystów twierdzących, że żadna władza nigdy nikogo nie rozliczyła, i nikt z PISu nie pójdzie siedzeć.
Otóż nikt nigdy w historii 3RP nie łamał prawa tak masowo, i bezczelnie jak PIS. I bekną za to NA PEWNO!
Zatem spotkajmy się za rok, od utworzenia nowego rządu, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS (Obajtki, Ziobry, Szydła i tak dalej. Pierwszy garnitur PISu) nie będzie miał sprawy w sądzie (Pomijając Kamińskego i Wąsika, bo ci już mają :)), to ja wpłacam 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.
Sprawy sądowe trochę trwają, plus na pewno sądy będą chciały skazać winnych po ustąpieniu z urzędu Dudy, żeby nie mógł masowo ułaskawiać swoich kumpli.
Zatem spotkajmy się również 6 miesięcy po ustąpieniu przez Dudę z urzędu prezydenta, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS nie będzie miał wyroku na koncie, to wpłacam kolejny 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.

Róbcie screeny. A póki co, japa tam z tyłu! #polityka
  • 109
weź kredyt, w końcu to łatwa kasa, nie?


@b_7: Jak skończysz podstawówkę, to dowiesz się co to znaczy zdolność kredytowa, i jak łatwo dostać kredyt na milion euro. Pomijam już fakt zapożyczania się na hazard, z randomami z interetu :)
@dariusz44 potężne Copium, nikt nikogo nie rozliczy, ewentualnie jakie plotki w stylu: Kolega, Kolegi posła PiS zamieszany w aferę korupcyjną na wsi do 250 osób.
Zatem spotkajmy się za rok, od utworzenia nowego rządu, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS (Obajtki, Ziobry, Szydła i tak dalej. Pierwszy garnitur PISu) nie będzie miał sprawy w sądzie (Pomijając Kamińskego i Wąsika, bo ci już mają :)), to ja wpłacam 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.


@dariusz44: sprawdzam. moja propozycja: wysylamy w tym miesiacu obydwaj po 1000 PLN (jak chcesz moze byc wiecej) do wspolnie