Wpis z mikrobloga

#gonciarz ja #!$%@? po 1 rzadko śledzę internetowe dramy ale ta wyjątkowo wywołuje u mnie buzowanie w środku ze względu na to jak łatwo zniszczyć komuś życie/karierę totalnie zmanipulowanymi oskarżeniami.

Po 2 do ludzi kompletnie nic nie dociera i #!$%@? mają kompletnie na to co on miał do powiedzenia w tym filmie. Ludzie wydali werdykt i #!$%@?. Zazwyczaj z czymś takim spotykałem się do tej pory na wykopie (widzisz plusa dajesz plusa, widzisz mame jakie to proste?).

Jestem zapisany na wielu "dość" lewackich grupkach na fb, zazwyczaj trzymających poziom i to co tam sie #!$%@? to głowa mała. Wściekłość, lincz, zero argumentów, zero zimnej głowy i otwarcia na fakty. Nie i #!$%@?, gonciarz to przemocowiec i biedne dziewczyny chlip chlip :( CZYMAJ SIĘ GIRL. I te lewackie zniewiesciale ryje na awatarach, ja #!$%@?. Histeryzm i grube zaburzenia osobowości wypisane na mordzie i dużo krzyku w komentarzach.

Konluzję mam taką że nienawidzę lewactwa. Nienawidzę prawactwa. #!$%@? nienawidzę ludzi.

Po 3 ta ruda typiara z autyzmem - ona to jest jakiś kompletny odjazd i kosmos. Ta jej odpowiedź to jakas totalna abstrakcja, chaos i kompletne nie zrozumienie filmu KG XDD do tego oczywiście zero odniesień do tego jak skrajnie zmanipulowane były wycinki tych opublikowanych rozmów - które były clue całej sprawy i zniszczyły KG. I ten obłęd w jej oczach, realnie przerażająca osoba. Ja #!$%@?, boze trzymaj mnie jak najdalej od takich zjebow.

Po reakcji zjebow w internecie coraz bardziej zaczynam wierzyć w #pieklomezczyzn. Jak dostaniesz łatkę to już dosłownie nic cie nie uratuje. Wystarczy coś wysrać na faceta, nawet to nie musi być prawda. Możesz posklejać dowolnie zdania i dla głupiego motłochu będzie to wystarczający dowód żeby kogoś powiesić.

Absolutne #!$%@?ństwo.

#pandoragate
  • 13
First time? Ja pamiętam sprawę MrDeadMoth na angielskim YouTube gdzie to ewidentnie kobieta była przemocowcem.
Jedynie Destiny był wstanie to zobaczyć, swoją drogą pewnie tylko dlatego że sam był ofiarą przemocy ze strony swojej byłej.
A jutubowi lewacy(i prawacy też), twardo bronili kobiety.

Społeczeństwo jest głupie. Baba jest słabsza, dla nich to oznacza że nie jest zdolna do przemocy i tyle.
@peetee: Jeśli ktoś wcześniej miał zaufanie do wypowiedzi tych dziewczyn i film Gonciarza pokazujący jawną, ordynarną i celową manipulację z ich strony nie skompromitował oskarżycielek zupełnie w oczach tej osoby... to dla kogoś tak głupiego nie ma niestety ratunku. Ludzie uwierzyli, że mają swoje #metoo, swój moment by posygnalizować cnotę i już nic ich od tego nie odwiedzie.

Dużo masz racji w tym, że masa tych internautów to osoby z
@peetee: Cieszy mnię to że ktoś inny też zauważył skrajną głupotę komentarzy na YT i innych portalach. Ani krzty logicznego i krytycznego myślenia. Już pomijam fakt że ludzie ze środowisk lewicowych są oburzeni że gonciarz lubił tematy BDSM, a to że napisał lasce że chce jej napluć do gęby to przekroczenie wszelkich granic. Nie dość że teraz plucie to jest w sumie mainstream, to sama lewica przecież fascynuje się gejowskimi klubami
@peetee: mnie przerażają te komentarze, typ mówi 'jestem w terapii... nie jest żadnym usprawiedliwieniem'. Na co 30% komentarzy to trigger na samo zdanie 'jestem w terapii'. Tak jakby nie było nawet procesowania tego co on mówi, tylko automatyczny hejt.

Nie dziwię się, że nie odnosi się do reszty tematów, bo publiczne robienie z siebie mefedroniarza to średni deal, poza tym nie zdziwiłoby mnie gdyby rzeczywiście zrobił trochę krzywych akcji z laskami.
@peetee: a mnie w drugą stronę, #!$%@? powiedz że jestem orędownikiem chłopskiego rozumu, ale trochę tak, chłop by nie #!$%@?ł nic by się nie stało, z tego co widziałem nie odniósł się w żaden sposób do ćpania itd co była ważną częścią tego, poza tym no #!$%@? chłop z takim prestiżem, taką popularnością nie musi #!$%@? się babrać w jakieś krzywe związki, sorki ale #!$%@? no nie, chłop zwyczajnie #!$%@?ł krzywe
  • 3
nie odniósł się w żaden sposób do ćpania


@Sinti: ale co miał się odnosić do ćpania lol XD dorosły facet robi w prywatnym życiu co chce. I póki nie krzywdzi innych to nic mi totalnie do tego - a na dosłownie wszystkich screenach wychodzi na to że wszystkie jego dziwne i krzywe działania były ZA ZGODĄ dziewczyn z którymi się widział.

Mało tego, doskonale zdają sobie z tego sprawę te typiary
na wielu "dość" lewackich grupkach na fb, zazwyczaj trzymających poziom

jak lewackie to nie muszą się namęczyć z trzymaniem jakiegokolwiek poziomu, bardziej trzymaniem "pozorów" - lincz, hejt, zawiść i nienawiść to są prawdziwe nastroje tego nurtu, kiedy już nie trzeba trzymać masek i wymachiwać flagami w creepy kolorach
@peetee: Dobrze piszesz bo nam takie same doświadczenia. Tyle #!$%@? o tolerancji i w ogóle, a potem wychodzi hipokryzja jak masz inne poglądy na niektóre kwestie.
Mogę to zaobserwować choćby w środowisku LGBT. Sporo homofobii w nim jest i zarzucania innym bycia ruską onucą jak ktoś ma krytyczne podejście do polityki zachodu.
@peetee: widzę że nie rozumiesz wgl o co w tej dramie chodzi i mi jakieś kocopoły mówisz o tym ze za zgodą to robiły baby co było oczywiste od 1 sekundy dramy, szkoda mojego czasu na tłumaczenie oczywistości, fałszywy wizerunek, moralnie i spolecznie naganne zachowania, wykorzystywanie swojego statusu, bycie oblechem, no ale wiem jak tacy ludzie jak ty funkcjonują, jesteś tym typem osoby co w wieku 30-40 lat się nagle budzą