Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to normalne że mam prawie 30 lat i od hmm 6-7 lat nie mam styczności z kobietami (w znaczeniu matrymonialnym)??
Ostatni raz jakiekolwiek relacje miałem jeszcze na studiach ale kiedy to było, przy czym spotkanie się na piwo z jakąś koleżanką z grupy (po 2-3 spotkaniach i tak mnie olała) traktuje jako "podboje" na rynku matrymonialnym. Jeszcze wtedy były jakieś pojedyncze spotkania z laskami z internetu ale też nie pykło z żadną dłużej. Od tamtego momentu głównie #tinder aż do teraz ale domyślacie się jaki efekt. Po tylu latach mam tylko #depresja i wariuje z samotności. W pracy jakiejkolwiek nie byłem to wszystkie zajęte dosłownie no i tylko część jest w moim wieku (reszta starsi każdy rodzina). Dramat, dramat, dramat.

#zalesie #przegryw #samotnosc #tfwnogf #feels #blackpill #badoo #facebookrandki #randki #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to normalne że mam  prawie 30 lat i od hm...

źródło: 830ftj

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim To normalne w tych czasach u wielu, wielu mężczyzn. Kobietom #!$%@?ło i mają wymagania z dupy. To są tak gówniane czasy dla mężczyzn, że tylko obserwować statystyki samobójstw jak rosną.
  • Odpowiedz