Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nie chciał zmarnować czasu na rozmowę Ryszarda z Mazurkiem, to streszczę na szybko:

-Panie Petru, Pan jest z Pezezelu czy P2050?
-Z P2025
-Panie Petru, jak pan spełni 100 konkretów
-Przecież ja nie jestem z platformy
-Panie Petru, to po co panu były te postulaty
-Bo to będzie rząd koalicyjny, trzeba będzie uznać co komu będzie pasować
-Panie Petru, czemu się pan wijesz jak wąż
-Nie wije się, trzeba czasu, trzeba organizacji
-Panie Petru, to jak pan spełni 100 konkretów
-NIE JESTEM Z PLATFORMY
-Panie petru to co pan chce zrobicz, może pan w ogóle nie ma programu, to tylko takie haha 'porównanie'
-Chce się zając gospodarką, trzeba zacząć to sprzątać, mam już nakreślony plan co można zrobić teraz a co przez przyszły rok
-No ale to będzie koalicja, więc musi pan chyba zrewidować spełnienie swoich poglądów
-Coś pan. Przecież dokładnie o tym mówię.
-Ale pan śmiesznie tą ręką gestykuluje, też bym tak chciał
-Co
-Czemu pan sobie wymyśla pytania?! Odpowiadaj pan TAK CZY NIE! Tu jest jakiś avatar Ryszarda Petru, nie konkretny.
-Co
-Mentzen miał 101k głosów, a Pan razem z Kobosko mniej, może to oznacza że pan przegrał debatę z Mentzenem?
-Co
-Moim gościem był Ryszard Petru, do widzenia.
-Do widzenia.

#!$%@? geniusz.

#polityka #trzeciadroga #petru #mazurek
eeehhh - Gdyby ktoś nie chciał zmarnować czasu na rozmowę Ryszarda z Mazurkiem, to st...

źródło: aqPktkqTURBXy82Yzc1YTBhYWQ1YzBiYjZhZDQ2OWYyN2YzMTI2OTIzOC5qcGVnkpUDzQEMzQHwzQ8DzQhykwXNBLDNAlg

Pobierz
  • 30
  • 286
@Imperator_Wladek: Ja się w ogóle zastanawiam jakim cudem politycy (bez względu na partię) do niego przychodzą. Takiego wykręcania, imputowania, tworzenia sugestii, wchodzenia w słowo i nagłe zmiany kontekstu czy po prostu nic nie znaczących bzdur mających wyprowadzić rozmówcę z równowagi to się on musiał uczyć chyba w jakichś służbach, bo z dziennikarstwem to już dawno nie ma nic wspólnego...

Ale paradoksalnie jest w tym coś dobrego. Ryszard się u niego się
Mazurek to taki polityczny odpowiednik patostreamów i jaranie się jego wywiadami wiele mówi o człowieku. Normalna osoba słucha tego i się krzywi, bo to obraża jej inteligencję, a ktoś z dwucyfrowym IQ ma zaciesz.


@salad_fingers: chyba poprostu stosuje taka taktyke, zeby emocjonalnie zwiazac sluchacza. Odpowiednik, ze baba musi miec rolercoster w zwiazku.
@eeehhh: ale nie tylko z Petru tak robił. Konfa też się denerwowała na Mazurka, ale taka formuła programu. Ktoś ma info jak traktuje rozmówców z PiS? Bo prywatne sympatie to jedno ale jeśli faktycznie przedstawicieli PiSu traktuje łagodnie to #!$%@?
  • 1
Mazurek to taki polityczny odpowiednik patostreamów i jaranie się jego wywiadami wiele mówi o człowieku


@salad_fingers: Ewentualnie odpowiednik 'tych' typów w 'towarzystwie' z którymi przyjacielsko idziesz na wódkę, a w praniu wychodzi że oni piją wodę lub chełtają jedno piwo przez pół dnia, czekając jak #!$%@? hiena aż się z czegoś wygadasz na materiał do robienia plot lub zaczniesz odwalać jakąś żenadę żeby mieć bekę. Chyba każdy z autopsji zna parę