Wpis z mikrobloga

#zwiazek #prezent #pomocy #zdalniesterowane #samochody #dlaprogramistow #dlaniego #zwiazki
Hej wszystkim :)
Zbliżają się urodziny mojego chłopaka, od paru dni szukam stacjonarnie i online tego, co wiem, że by go ucieszyło. Jest programistą więc nie mogę kupić byle czego. Jak rozmawiał z kolegą, opisał że szuka zdalnie sterowanego samochodu (on lubi takie rzeczy). W trakcie tej rozmowy jak szpieg usiadłam i zaczełam pisać o czym wspomina, żeby móc mu taki znaleźć ALE..... nie mogę :(
Czy jest tu ktoś, kto znalazł by czas i mógłby mi pomóc? Wstawiam kopiuj i wklej co powiedział :
"Ale ważny jest Czas działania na baterii 
I Czy da się dokupić baterie! 
Nie ze spojlerami wygląd 

Dodatkowy plus jak będzie wyglądać jak Honda lub Mercedes (im bliżej do sedana tym lepiej) 
Odległość też jest ważna bo za daleko sobie na 10m nie pojeżdżę
Ej ale zajebisty byłby AUTOBUS ZEBY ZA POMOCA PILOTA OTWIERAC DRZWI" tyle wiem i potem zmienili temat...
Cena nie gra roli, odłożyłam sporo dla Niego. Bardzo proszę czy ktoś ma jakiś godny uwagi/który może polecić albo wie gdzie szukać? Ja znam tylko allegro a tam nic nie ma.. na Amazonie zawsze brak jakiegoś info przez co nie wezmę bez 100%pewności i tak błądzę i błądzę...
Z góry dziękuje serdecznie za pomoc każdemu!!!
  • 7