Wpis z mikrobloga

@MackaCthulhu właśnie wczoraj po wyborach starałem się ukazać różowej fenomen krula sprzed kilku lat i chciałem znaleźć jakieś KORWIN NAJLEPSZE MASAKRY TOP 10 ale na YouTube pustki ehh.
Znalazłem tylko rururukowca xD
Byłem młodym kucem spamując na wykopie piwlerem, tej siły już nie powstrzymacie hehe, ale odkąd rozpadło się knp a koran mekka zaczął się bratac z dziwnymi tworami narodowymi, a ja poszedłem pracować na etat to się troszkę pozmieniało xD
@Danekk: @angelofdeath007 No widzicie, za moich czasów nie miało to znaczenia czy ktoś był gejem czy nie, ponieważ Korwiniści byli wolnościowcami z krwi i kości, czasami aż do przesady - wy za to jesteście zwykłymi nacjonaluchami bez szkoły z których w młodości kręciło się beke i nawet do głowy nie przyszedł żaden sojusz.

Waszymi ideami nawet młody, głupi ja, by sobie penisa nie wytarł po szczaniu.
Njal - @Danekk: @angelofdeath007 No widzicie, za moich czasów nie miało to znaczenia ...

źródło: 8bd866dbc53cc29d1b17257df17bf63b46a11f6acbd08cb84ae7c9ed1d6ea1eb

Pobierz
Krul to jest legenda. Teraz się z niego śmiejemy, ale na swojej wolnorynkowej piersi wychował całe pokolenia młodych Polaków, w tym również takich, którzy obecnie go krytykują. Pozostawił trwały ślad w naszych kodach genetycznych, i bywają chwile gdy w nawet najbardziej lewackim neuropku odezwie się nagle korwinista. Nikt mu tego nie odbierze, a takich szczypiorów jak Mentzen czy Bosak to on wciąga nosem. Bo kogo oni realnie mogą wychować? Mentzen jakichś alkoholików,