Wpis z mikrobloga

Korwin w peaku gadał przede wszystkim o gospodarce i masakrowaniu komuny, a nie o tym kiedy można z nastolatką kopulować


@Bumelante: na swoim blogu pisał zawsze z grubsza to samo. U Lisa był bodajże w 2012 gdy mówił o szachach dla debili, "lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie" to co najmniej 2010 albo i wcześniej. Odbieranie praw wyborczym kobietom to odkąd pamiętam.
- „p. Polański wziął sobie do łóżka 13-latkę –
  • Odpowiedz
@Herubin: RUE - JA PAMIETAM JEDEN LIVE Z KORWINEM, GDZIE MOWIŁ COŚ O GEJACH -caps bo grałem - że niech biorą sluby w prywatnyhc kościołach - jakoś inaczejwtedy bylo, faktycznie nacjonalistów się wręcz wyzywało w konfie ('gwóźdź wbity w mózg' też haslo korwina)
Jego partia była bardziej liberalna i mniej konserwatywna, tak mi się wydaje. Nie mogłem już na nich głosować. Świętsi od papieża, hipokryci, szurskie teorie, katotaliban. Najbardziej boli mnie,
  • Odpowiedz
@Pompejusz: @MackaCthulhu JKM miał rację, że trzeba było jechać ostro w tej kampanii wyborczej. Trzecia Droga im liberałów podebrała z prostym hasłem "dość rozdawnictwa" przeciwko "ja tylko żartowałem z tym ZUSem" Memcena. Jeszcze Wipler publicznie się chwalił publicznie w jaki sposób JKMa chytrze podpuszcza jak dzieciaczka żeby nie mówił nic kontrowersyjnego (wpisując na listy jakichś dziwnych ludzi). Chowając JKMa i Brauna stracili elektorat radykalny chcący rozliczać komuchów, głosząc hasła liberalne stracili
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Mam gdzieś Najwyższy Czas w którym jest felieton Korwina o aborcji i ten w nim mówił, że aborcja to oczywiście morderstwo ale za niedługo będziemy mogli dokonać przeniesienia dziecka do sztucznych macic i to zlikwiduje cały problem moralny.

Przecież by go nacjonaliści obecnie zabili za taki pogląd. Tak jak pisałeś nie był też do gejów jako takich w żaden sposób wrogi. Mówił o odwaleniu się państwa od małżeństw i o
  • Odpowiedz
@Herubin: widziałem, ze nieudolnie pomiotki z konfy próbowali też używać jakichś podobnych argumentów, że lepiej znieść w ogóle państwowe małżeństwa... w ich wykonaniu to wyglądało żałośnie, bo nikt o zdrowych zmysłach tego nei zrobi ani nie poprze. już lepiej jednak z tej normalnej strony poprzeć LGBT, a do czasu cyberpunka 2077 jeszcze daleka droga i problemy aborcji można teraz naprawić. O moralność niech się martwią te kobiety w niechcianej ciąży, nam
  • Odpowiedz
Ciekawa teoria że z nacjonalistów się śmiano, ja pamiętam to nieco inaczej. Pamiętam też np. 2011 roku i obecność Korwina i jego sympatyków na MN, więc nie wiem o jakich czasach piszesz że nikt nie myślał o sojuszu.


@angelofdeath007: Sam wtedy byłem na MN i na własne oczy widziałem jak wóz TVN się palił i jak najbardziej gardziliśmy nacjonalistami. Czasami wrzuca się zdjęcie Berkowicza hailującego zupełnie pomijając kontekst, że oni to
Herubin - >Ciekawa teoria że z nacjonalistów się śmiano, ja pamiętam to nieco inaczej...

źródło: 107

Pobierz
  • Odpowiedz
dalej pisz bajty na wypoku że byłeś korwinistą wolnościowcem ale dziwnym trafem teraz jesteś zwolennikiem socjalistów xD


@angelofdeath007: tak tak, to wszystko kłamstwa. Z Korwinizmu sie nie wyrasta i JKM ma teraz 40% głosów. Tak, masz rację.
  • Odpowiedz