Wpis z mikrobloga

to każdy kuc gardził narodowcami jeszcze bardziej niż socjaluchami,


@Przegrywek123: Nie przesadzałbym. Jedyny moment w tamtych czasach kiedy wspominało się narodowców to były Marsze Niepodległości. To był plankton, który pojawiał się w jednym momencie i wtedy się go #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
Ciekawa teoria że z nacjonalistów się śmiano, ja pamiętam to nieco inaczej. Pamiętam też np. 2011 roku i obecność Korwina i jego sympatyków na MN, więc nie wiem o jakich czasach piszesz że nikt nie myślał o sojuszu.


@angelofdeath007: A ja pamiętam rok 2007, jak UPR zrobił koalicję z LPR i między innymi Bosakiem właśnie. Byłem wtedy na konwencji wyborczej tego tworu i każdy kuc z którym rozmawiałem miał bekę z
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: pamietam jak prowadził vlogi na yt i poruszał różne tematy o gospodarce, społeczeństwie, fizyce itp. Albo jego wykłady gdy jeździł po całej polsce a prawie każdy taki wykład miał tragiczne audio i sie uszy wytężało :D
  • Odpowiedz
@Njal: o to to, dużo bardziej wolnościowy i nie bardziej szurski. Myślę że historia zapamięta Janusza dobrze, głównie jako publicystę i krzewiciela idei, bo oczywiście polityk z niego żaden. Starzeje się brzydko i gubi w tych swoich własnych odklejomych teoriach, ale nigdy się nie sprzedał i już raczej nie sprzeda
  • Odpowiedz