Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak sobie radzicie z postawa wspolpracownikow na zasadzie: ej mi cos nie dziala, prosze zrob to za mnie.
To sie zdarza notorycznie i te same osoby, jak bylam nowa to oczywiscie robilam to za innych ale widze ze pisza to w kolko te same osoby i mam tego dosc. Oczywiscie sa cwani i pisza to z na grupie z przelozonym, a jak im odpiszesz ze masz duzo pracy albo cos to zawsze znajda powod by sie wykrecic. Co najgorsze to jest to grupa ludzi, ktora sie wspiera i zawsze wyznaczaja te same osoby na zastepstwo. Jakby w ogole mieli do tego prawo... Przelozony sie nie wtraca. Jak na to reagowac?
#pracbaza #korpo #korposwiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: Ze mnie w pracy zrobili sobie właśnie taką osobę od zadań, których nie lubią wykonywać, bo zobaczyli, że jestem słabsza psychicznie i nie umiem się postawić. Też mnie to męczy i denerwuje. Nawet nie mają chceci się uczyć, bo po co, jak ktoś za nich zrobi. Oczywiście oni są doceniani i nagradzani, ja zaś nie, bo nie mam czasu na rzeczy naprawdę ważne.
✨️ Autor wpisu (OP): @Dziki_czoug tak tez zrobilam i mialam rozmowe z przelozonym ze taki jest podzial obowiazkow i jak ktos mi zleca to dlatego ze mu nie dziala. Jak napisalam ze mi tez nie dziala, to nagle oburzenie i ze mam udowodnic xd
@depish kierownik po stronie lesera
@madl jw, masz zrobic jak ci zacznie dzialac, pokaz co ci nie dziala