Wpis z mikrobloga

wiem, że fanatykowi ciężko zrozumieć, że można kogoś popierać lub nie zależnie od tego co sobą w danym momencie prezentuje


@memento_mori: ok, ale mam nadzieję że jednocześnie nie obrażasz ani nie pogardzasz ludźmi, którzy inaczej postrzegają i interpretują rzeczywistość i dalej glosują na PiS?

Ja, wiedząc że sam zmieniam i weryfikuję swoje poglądy, byłbym bardzo ostrożny w ocenie decyzji innych ludzi. I w sumie jestem
pamięć złotej rybki


@Seba1991: nie pamięć złotej rybki, tylko nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Większość ludzi się rozwija, zmienia, nabywa nowych doświaczeń. No chyba, że nazywa się @Seba1991 xD
a i byłbym zapomniał! w tych wyborach wcale nie głosowałem na KO


@memento_mori: Czyli pozostaje albo 3 noga, albo komuchy- to jeszcze gorzej jak KO xD
3 droga, to masz pamięć złotej rybki albo sympatyzujesz się z największą polityczną dziwką, czyli PSL które wejdzie w koalicję z każdym, no i pokazali pana z mam talent, a to już zupełnie nowa siła, tak wielka że o PSL zapomniałeś?
Jak komuchy to brak
@Kutafonix215 no tak bo jeszcze konfederacja by przegłosowała ta płaska ziemię i mielibyśmy problem xd. Wiesz dlaczego ludzie głosowali na konfe? Bo mają w dupie że 3% społeczeństwa nie będzie mogło rejestrować związków partnerskich czy pół procenta kobiet nie będzie mogło dokonać aborcji. Nośne tematy obyczajowe w których konfederacja jest zamordystyczna se facto dotyczą małego odsetka społeczeństwa. Dla nich liczyła się gospodarka która dotyczy nie tylko 100% uprawnionych do głosowania ale także