Wpis z mikrobloga

@memento_mori: no a ja np. żadnemu z tych zwierząt bym nie dał psa wyprowadzić nie mówiąc o rządzeniu krajem więc grałem se wczoraj w gierki cały dzień zamiast marznąć w kolejkach, tutaj moje pytanko:

czy zdaniem takiego politycznego pingpongisty jak ty źle zrobiłem, bo mój głos ma znaczenie?

@memento_mori: krzyczałeś donald matole bo pewno siedziałeś w liceum albo jeszcze gimbazie i jarałeś się konfą.

Teraz przyjechał ten europejski dziadek, na którego widok wkurza się babcia, haha ale smieszny, a do tego jeszcze nie lubi tych złoli przez których płakała twoja wydziarana koleżanka juleczka, która w wieku 15 lat uciekła od starych do swojego 27-letniego mena.
Ewentualnie jeszcze stary się ci odpalał przed TV że mu biznes niszczą, bo skarbówka
To, że 8 lat temu krzyczałem "Donald Matole" nie znaczy, że dzisiaj nie mogę zagłosować na Tuska, a za 4 lata może znowu przeciwko niemu protestować. Ja wiem, że fanatykowi ciężko zrozumieć, że można kogoś popierać lub nie zależnie od tego co sobą w danym momencie prezentuje, ale takie są fakty.


@memento_mori: czyli wtedy na pis, teraz na po a za 4 lata znowu na pis ( ͡° ͜ʖ
krzyczałeś donald matole bo pewno siedziałeś w liceum albo jeszcze gimbazie i jarałeś się konfą.


@tellet: pudło :-) konfederacją się brzydzę, z "wolnościowcami" rozstałem się jeszcze przed ich mariażem z narodowcami, a za Tuska to robiłem studia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zawsze bawi mnie wypominanie wieku, zwłaszcza gdy jest tak dalece nietrafione

edit: a i byłbym zapomniał! w tych wyborach wcale nie głosowałem na KO, ale