Wpis z mikrobloga

@Ytarka: nie mówię, że byłoby by lepiej, wylosowałem inny czynnik.

Państwo powinno dbać o rozwój rodzin i jednostek (wykształcenie), więc można by to promować w ten sposób.
Dla mnie oba rozwiązania prowadziłyby do wielkich problemów w kraju.
@pyra_wykop: a jakie problemy mogą wyniknąć z tego, że każdy ma możliwość decydowania o tym, jaki będzie miał wkład w rozwój gospodarki i kraju ogólnie?

Możesz dalej być entuzjastą socjalu i nikt Ci go nie odbierze, po prostu nie możesz decydować w wyborach. Decydują ci, którzy #!$%@?ą, żeby było na twój zasiłek. Gdzie jest niesprawiedliwość?
@Ytarka: Ja od dawna piszę, że powinny być 4 grupy dzielące wyborców że względu na ŹRÓDŁO (a nie wysokość) dochodu.
Wagi głosu:
1,0 - rynek prywatny bez pobierania jakiegokolwiek socjalu czy korzystania z ulg
0,5 - budżetówka, bo jednak pracują
0,3 - emeryci, bo już się nagłosowali i czas oddać lejce władzy
0,1 - bezrobotni, studenci, klejnoty mopsu by im smutno nie było, że nie mogą się bawić w wybory
@Ytarka: PRZEPRASZAM A W TEMACIE TO CZY MUSZĘ SIĘ GDZIEŚ SIĘ REJESTROWAĆ DO 800+ CZY JEŚLI POBIERAM NALEŻNE MI 500+ TO MUSZĘ COŚ JESZCZE ZROBIĆ??? I CZY PRZYSŁUGUJĄ TERAZ JAKIEŚ DODATKOWE ŚWIADCZENIA?

PS GŁOSOWAŁEM NA PIS I MAM NADZIEJĘ ŻE ZROBIĄ RZĄD Z PSL I KONFEDERENCJĄ
@Tytanowy_Lucjan jesteś bardzo miłym człowiekiem, ale ja bym wykreśliła wszystkich z tych dwóch ostatnich punktów. Budżetówkę tez chciałam wykluczyć, ale tutaj jeszcze mogłabym ponegocjować, idąc za Twoimi propozycjami.