Wpis z mikrobloga

Aktualnie kupuje liquidy od AromaKinga i dla mnie są ok, bo głównie zależy mi na smaku - słodki smak w połączeniu z "Ice" mi najbardziej pasuje.
Problem w tym, że za 10ml AromaKinga płacę 25zł w okolicznym sklepiku, a dość szybko mi to schodzi (nie wiem ile w tym prawdy, ale gdzieś przeczytałem, że olejek AromaKing wypala się szybciej niż inne przez to, że tak mocno czuć w nich smak)

Zastanawiam się co mogę zrobić by mieć niższe wydatki na liquid (poza paleniem mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i jak na razie widzę 2 opcję:
1) Znalezienie innego tańszego liquidu - ktoś coś poleci? Kiedyś kupiłem liquid od Dillons, ale bardzo słabo było czuć smak.
2) Longfille od AromaKing - jak patrzyłem to wtedy wyszłoby gdzieś 10zl za 10ml - tylko pytanie czy jak do takiego longfilla wleje dowolną bazę 50/50 to zachowam dokładnie taki sam smak jaki mam z gotowego liquidu?

Generalnie to nie zależy mi w ogóle na nikotynie i też skłaniam się do spróbowania jakiś zerówek.

#epapierosy #epapieros #vape
  • 10
@Vane1905:

Problem w tym, że za 10ml AromaKinga płacę 25zł w okolicznym sklepiku, a dość szybko mi to schodzi (nie wiem ile w tym prawdy, ale gdzieś przeczytałem, że olejek AromaKing wypala się szybciej niż inne przez to, że tak mocno czuć w nich smak)

Nie wiem kto ci takich bzdur nagadał, schodzi ci szybko bo palisz dużo, nie dlatego że mocno w nich smak czuć xD, smak w jednorazówce i
@Vane1905: ja biore z maiartu oraz aromatyczny.pl ale te liquidy nie są zbytnio słodkie (maiart to praktycznie nie jest słodzony) więc raczej poszukaj na necie. Czasem widze że z vampire vape ludzie biorą.
@Vane1905: powiem tak bo testowalem. robiac samemu aromaty na pewno nie uda sie sie zrobic takich jak w jednorazowkach. ale jesli sie przelamiesz i popalisz je dluzszy czas to beda ci smakowac. pierwsze proby zaloze sie ze powiesz ze to gowno w porownaniu z jednorazowkami xd
@lubie-solnik: Generalnie to zaczynałem od jednorazówek Aroma Kinga, które bardzo mi smakowały, później kupiłem poda i liquid "Selfie" i nie pamiętam jaki. Ten pierwszy to był dramat w ogóle nie czułem smaku, który miał być (bodajże lemon), drugi nie lepiej - ale generalnie to była niska półka cenowa. Po tym odpuściłem sobie epapierosy na pół roku, aż natknąłem się w sklepie na liquidy od aroma kinga. Kupiłem, zalałem i ogólnie dla