Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 194
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: 200zł więcej na co? to 3k nie masz na wypad na słowację raz w życiu?
@CudMalina o jakim życiu i zdrowiu pod rządami lewicy ty chcesz decydować? covida nie pamiętasz? czy może jesteś z tych co czekają na kolejną dawkę szczepionki?
  • Odpowiedz
@wiesiu2: wolność jest ważniejsza niż gospodarka misiu. Bez wolności nie ma gospodarki. W dodatku pominąłeś to że połowa tej wypowiedzi była o gospodarce ( )
  • Odpowiedz
całkowity zakaz aborcji


@Syn_Tracza: o, następny. Nie masz pojęcia widać jak ten "całkowity zakaz aborcji" został wprowadzony i że do jego "odkręcenia" to trzeba odbić TK najpierw.
  • Odpowiedz
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: Jaki inwestor będzie chciał inwestować w kraju gdzie jest korupcja, niepotyzm PiSowski a prawo pisane jest pod kumpli Jarka i pana Zero? Kto będzie chciał robić interesy w kraju, gdzie szanse mają tylko ludzie pokroju Obajtka. Gdzie trzeba mieć znajomości albo walić łapówki by funkcjonować. Gdzie przedsiębiorca jest #!$%@? jak
  • Odpowiedz
@wiesiu2: Owszem, jestem normalnym człowiekiem, który szczepi się przeciwko różnym chorobom.
A zdrowie i życie takie, że może jakby kto inny rządził to nie byłabym się, że nikt mnie w szpitalu nie uratuje jak trafiłam do niego w 32 tygodniu ciąży z odpłynięciem wód plodowych. I co mi z podatków jak się bałam że nie wrócę do domu ze szpitala?
  • Odpowiedz
powodzenia życzę z wolnością od lewicy...


@wiesiu2: tylko że to będzie koalicja dwóch partii centrowych z jedną lewicową, a nie samodzielne rządy Scheuring-Wielgus.

I przede wszystkim zmiana u koryta oznacza że za 4 lata nowe twarze będą miały łatwiej, niż gdyby to była trzecia kadencja niepodzielnych rządów kaczyńskiego i zera. Hołownia może zbudować realną siłe, może nawet przerosnąć PO.
  • Odpowiedz
byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: A gdzie on tak napisał? Bo ja tam widzę postulowanie powrotu do regulacji jakie były przed wyrokiem pseudo trybunału.
Typ po prostu nie chce, żeby jego żona była zmuszana do rodzenia dziecka bez czaszki. Straszne XD
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza:
5. Zawiesza projekt CPK, żeby nie było smutno Niemcom
6. Będą w nieskończoność przeciągać budowę elektrowni atomowych, powód patrz wyżej.
7. Okaże się, że jedynym ratunkiem dla polskiej energetyki są wiatraczki z zachodu.
  • Odpowiedz
jeszcze 5. Niech oddzielą kościół od polityki. I bede zadowolony


@spinor: Póki co za wcześnie, kościół ma ciągle ogromne wpływy. Ale ten problem rozwiąże się sam demografią
  • Odpowiedz
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: a może gospodarka leży przez pisowski rząd? Teraz będą normalne rządy to i klimat inwestucyjny się poprawi.
  • Odpowiedz