Wpis z mikrobloga

@dzimmerman: Ja pamiętam doskonale rządy PO jak i rządu pisu. Głosuje od 2007r.

W kontraście do pisu, PO to partia utopijna.
Było na co narzekać ale porównywać te dwie partie byłoby wręcz nie taktem, marzę o takich problemach jak za po u władzy.
Pis zawsze to była tragedia
@dzimmerman: a co tu pamietac? zle zmiany to nic, zeby ktos pamietal jakies dobre zmiany?

jak tam wolne sondy? dalej jedna mafia i nie mozna latami wydac wyroku w jakiejs prostej sprawie? 60% podatek?

no to donald to na pewno naprawi XD

przyjdzie fajnopolak i zaraz powie ze dla niego jest cieplo, czego narzekasz biedaku XD
@Anakee: ale co ma pamietac skoro rządzą dwa giganty od poczatku 3 RP i zmieniają się co dwie kadencje? Konfa to abstrakcja w tym temacie, oni nawet nie wiedzą komu mowić dzień dobry w ministerstwach ()
@kobiaszu: poczekaj, pis byl u wladzy juz i PO "naprawiala" po nim tak ze pozniej na 8 lat sie pozegnali z rzedzeniem, a zeby byc calkiem szczery to i teraz PO #!$%@? bo jak pis odzyskiwal wladze to wygral wybory a po jest co by nie mowic drugie bo wciaz najwiecej jest fanatykow pis. Byla kiedys koalicja 3 partii ktora miala wiecej wspolnego niz te tzry ktore teraz beda chcialy sie
@dzimmerman no dziwne, że ludzie się cieszą, że PiS zostanie odsunięty od władzy, bardzo dziwne xD bo jedynie można by się cieszyć, jakby Tusk miał Magiczną Różdżkę Dobrobytu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@dzimmerman: No, ja myślę, że od przyszłego roku będą już normalne niedziele handlowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) i normalne, racjonalne prawo aborcyjne, pieniądze z KPO też się nam przydadzą. Żeby tylko wycofali tego 800+ i zrównali wiek emerytalny kobiet i mezczyzn i będzie można otwierać szampana.
@dzimmerman: Nie będzie idealnie, momentami pewnie będzie #!$%@?. Będę się #!$%@?ł, beształ PO... ale patrząc na dokonania PO z ich poprzednich kadencji, to przebijają PiS w niemal każdym możliwym zakresie. Mniej afer, stabilniejszy rozwój, lepsza polityka zagraniczna. Jedynie w czym PiS przebił to w nakładach socjalnych których nie jestem wielkim zwolennikiem.
  • 3
Już to widzę jak PO anuluje zamówione wizy, wypowiada kpo, fitfor55, rozliczy kogokolwiek z pis, zniesie 14 emeryturę czy 800+. Będą podpisywać tak samo wszystko co poda UE a socjal nawet powiększa. O aferach nawet nie usłyszycie, bo w przeciwieństwie do Pis, są to ludzie wykształceni z masą prawników i nie będzie przeciwnych mediów.
Wykopki to pelikany.
P.S Obym się mylił.
Czemu wlasciwie wykopki sie ciesza z ewentualnej wygranej Koalicji?


@dzimmerman: Bo skończy się PiS i nie będzie trzeba się codziennie obawiać, co nowego odwalą i co nowego ukradną, łapiąc się za portfel.

Myslicie, ze odwroca wszystkie zle zmiany wprowadzone przez PiS?


@dzimmerman: Na pewno tego oczekują od nich wyborcy. Zależy też, co masz na myśli, bo np. 800+ raczej nikt nie cofnie.

Jesli tak to jestescie strasznie naiwni


@dzimmerman:
dla mnie podstawą jest powrót na kurs dojrzałego dialogu z Unią Europejską i kwestie związane z sądownictwem.


@Wiktor426: Przed oczami stanęła mi Kopacz i dojrzały dialog z Unią pt: Nie ma dyskusji! Musimy! Decyzja zapadła, proszę państwa to jest nieodwołane. Tak musi być i już!
Wrócą dymy aż miło ;)
  • 1
@dzimmerman to nie będzie łatwe, ale tak, będzie lepiej.

Będę zadowolony z po jezeli:

- poprawia dyplomacje i stosunki z UE, które pis usilnie niszczył.
- ogarną tą szczujnie partyjną zwaną TVP, bo obecny stan to chyba Orwella by zaskoczył.
- Zrobią rewizje spółek państwa i pokażą ile tam jest "trupów w szafach".
- zrobią porządek z Orlenem i ręcznym sterowaniem cenami paliwa, w myśl pomaganiu partii.
* chciałbym by politycy którzy
@Savvv: Pamiętasz złota rybko co opozycja mówiła kilka lat temu o Rosji? Beka ze Smoleńska, kaczor ma obsesję antyrosyjską, powinniśmy kupować gaz od ruska, albo przynajmniej od Niemca (zanim USA im wysadziło gazociągi iksde) lub nierentowne wiatraczki itp itd. To, że PiS ma zapędy zamordystyczne to inna sprawa, ale dokładnie to samo chce lewica, którą wybrano.