Wpis z mikrobloga

Jesli tak to jestescie strasznie naiwni albo nie pamietacie rzadow PO.


@dzimmerman: pamiętam bo dwa razy na nich głosowałem i był to najlepszy dla mnie czas. Studiowałem, dorabiałem, hajs się zgadzał, nie było wstydu przyznać się za granicą że jesteś z PL.
@dzimmerman: tu chodzi o to, że PiS przegrał, a KO i tak musi się z kimś ułożyć żeby mieć większość. Wiem ze dla przeciętnego wyborcy z podkarpacia jak ty to za trudne do pojęcia, ale dlatego właśnie będzie lepiej, bo nie rządzi jedna partia i nie może sobie pozwolić na takie swawole jakie były przez ostatnie 8 lat. Np #!$%@? "nikt w sumie nie wie ile hajsu" Przy covid a potem
sprytnie pomijasz, że wtedy była kompletnie inną sytuacja i nie było wojny


@Savvv: Czekaj czekaj, kiedy to Krym został zajęty? A no tak, w 2014, a wcześniej w 2008 czołgi rosyjskie wjechały do Gruzji. To nie przeszkodziło Niemcom robić biznsów z Rosją przez ponad dekadę. Gdzie by wtedy kompas moralny lewica?
@flimbo123: Nikt już nie pamięta jak było jechanie, zresztą słuszne po Donaldzie. Czy zrobił coś pozytywnego co bym odczuł - nie. Były tylko afery i przekręty. Rządy PiS to przede wszystkim socjal i jeszcze większe afery. No plus zakłamana telewizja, ale tu akurat tvn nie jest lepszy.

Przykre, że nie ma nowych ludzi (pajacy typu kukiz czy Hołownia nie liczę) tylko ciągle to samo dziadostwo od dziesiątek lat. Wybieranie kogoś, bo
dokladnie tak samo uwazam. Pamięc przecietnego wyborcy to góra 1-2 kadencje, potem ten co rzadzil poprzednio był najlepszy


@flimbo123: gadasz jak moja matka i babka dwie stare pisiary #!$%@?ące populizm z tv. Weź jeszcze opowiedz jaki to jesteś ponadprzeciętny i będzie komplet
@dzimmerman Co cię skłoniło żeby wznowić aktywność na tym portalu po roku nieobecności, gdy wcześniejszym zainteresowaniem były patogale pokroju famemma?