Wpis z mikrobloga

@Alisonstride: czytam wykop od początku tej edycji głowie #hotelparadise, nieraz chcialam coś napisać, ale że trzeba było założyć konto, czego mi się nie chciało zrobić, to nic nie pisałam. Aż do tego komentarza. Otóż macie te swoje wolne media, ten przyjazny i otwarty TVN, wolność słowa, pisania komentarzy, wolność do oglądanie nieprzemontowanych odcinków buahahhaha. Śmiać mi się z was ludzie chce, że macie siano zamiast mózgu i myślicie, że TVN
Jeśli normalnością nazywasz 15% bezrobocie i harówkę do śmierci za 4,50 zł to ja podziękuje. Mnie to nie boli, mnie to śmieszy, jak żeście na siebie bat ukręcili. Dziwicie się, że TVN manipuluje hahaha, cyrk normalnie, wierzycie Tuskowi ???? no pajace
@KwasneMleko: z tego co widzę to kejti z HP4 to zamieściła bo ma nierozliczone sprawy i jej zależy na tym aby cisnąć.

@Luna_1 nie mieszaj tagu rozrywkowego z polityką - jaki tvn jest każdy widzi - jest takie powiedzenie: ksiądz się modli za pieniądze i tak też jest w przypadku tvn - znam multum pracowników tvn którzy gdy kamera jest włączona są zwolennikami KO, a w rozmowach prywatnych jadą po nich
Ale jak nikt nie pisze? A "#wolnemedia"? Jedziecie po PIS, a sami widzicie, ile tej wolności w zakłamanym TVN jest. Tak samo jest z KO. Napisalam swoje przemyślenia, a wysrywy milion razy na ten sam temat, to już są tak nudne, że aż dziw bierze, że dorośli ludzie mogą mieć takie podejście do programu rozrywkowego.
Widzę, że prawda w oczy kole. Mój komentarz nie jest polityczny, tylko podsumowuje TVN i jego walkę o wolność. Wysryw to jest komentarzy płaczących, że przemontowywane i skracane są odcinki, blokowane komentowanie itp. Jak małe naiwne dzieci wierzycie, że co, że TVN taki za wolnością i prawdą? Ja tam ameryki nie odkryłam ale widzę, że co niektórzy zdziwieni, że TVN takie numery robi i oszukuje. Jak dzieci daliście się omotać.
@Alisonstride: serio,kuźwa jak mi to mogło umknąć dowidziałam tego,no to się niezłe szopki teraz odstawia a widzów w ciula robi,ale jazda ,jakie szambo i wstyd TVN ,zamiast wypitolić kolesiowskie protekcje to prawnika w ruch dajecie