Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1344

Wypadek z udziałem minister kultury. Prokuratura chce umorzenia sprawy

Wypadek z udziałem minister kultury. Prokuratura chce umorzenia sprawy

Prokuratura chce warunkowego umorzenia sprawy minister Marty Cienkowskiej. Według śledczych nieumyślnie wymusiła ona pierwszeństwo na motocykliście przez złą ocenę jego prędkości.

matixrr
matixrr
z
rmf24.pl
dodany: 10.03.2026, 15:36:21
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    polityka
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (117)

najlepsze

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
10.03.2026, 15:55:00 via Android
  • 714
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mp0011
mp0011
10.03.2026, 17:39:45 via Wykop
  • 84
@EnderWiggin: Umorzenie nie oznacza tu braku kary. Oznacza tylko brak procesu w sytuacji, kiedy uznaje swoją winę. To jest WARUNKOWE umorzenie postępowania karnego.

Prokurator Skiba poinformował, że wniosek o warunkowe umorzenie postępowania został złożony ze względu na nieumyślność czynu, postawę podejrzanej oraz rozmiar obrażeń pokrzywdzonego.


"Prokurator zawnioskował o wyznaczenie okresu próby wynoszącego rok od daty uprawomocnienia się orzeczenia, nałożenie obowiązku zadośćuczynienia za doznaną krzywdę w wysokości 30 tys. zł na
  • Odpowiedz
Prowe
Prowe
10.03.2026, 18:36:48 via Wykop
  • 30
@mariusz_z_blighttown: bez przesady, kase dostanie z jej OC. O wiele większą niż wyciągnie od niej. Na marginesie, te 30 tysięcy ubezpieczyciel odliczy od tego ile mu się należy. I ja nie widze tu nic niezwykłego w warunkowym umorzeniu. Normalnie tak się kończy sprawy. Baby nie znosze, to jest zwykła idiotka.
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
10.03.2026, 16:49:59 via Wykop
  • 190
Czy neuropki z tuskobotami będa na nią kwiczeć tak jak na Szydło? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PeterFile
PeterFile
10.03.2026, 17:09:20 via Wykop
  • 72
@Blaskun: minusują ale boją się zakopać by ryj wyściubić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
11.03.2026, 05:49:25 via Android
  • 31
@Blaskun: umorzyli postępowanie o ustalenie winy, bo sama się do niej przyznała. Ale wy jesteście jebnięci.

NIKT nie mówi, że nie dostanie za to kary
  • Odpowiedz
zassijt0
zassijt0
10.03.2026, 15:50:43 via Android
  • 125
A ja nie chcę umorzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
10.03.2026, 17:54:32 via Wykop
  • 27
@zassijt0: ja rownierz chce aby przeszla caly proces jak kazdy czlowiek
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
10.03.2026, 19:03:47 via Wykop
  • 17
@DziendobryMireczku: Tak technicznie to nie wiem czy większość ale dużo spraw kończy się WARUNKOWYM umorzeniem. To jest takie przyznanie się do winy i poddanie karze (tutaj 35k).
Dzięki temu nie marnujemy czasu na stosunkowo błahe sprawy karne.
  • Odpowiedz
PeterFile
PeterFile
10.03.2026, 16:20:53 via Wykop
  • 57
PeterFile

źródło: aa57c11fe34930655add5389c7a2225ea5b7c7b9eee1eda52245fddc3b5aebf6

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

recznik_z_ikei
recznik_z_ikei
10.03.2026, 17:38:12 via Wykop
  • 54
Kacapskie standardy. Przypominam, że ten prawnik-patus co zabił dwie kobiety i po latach batalii dostał 1,5r bransoletki na noge, też okazał się uśmiechniętym silniczkiem.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Prowe
Prowe
10.03.2026, 18:38:09 via Wykop
  • 11
@recznik_z_ikei: Dozoru jeszcze nie dostał. To oddzielne postępowanie. Ale myśle że są bardzo duże szanse na dozór elektroniczny.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
11.03.2026, 10:58:51 via Wykop
  • 8
@recznik_z_ikei:

naturalna kolej rzeczy?


Tak. Skoro przyznała się do winy, nie jest potrzebny proces do jej ustalenia xD
  • Odpowiedz
Mietowy_
Mietowy_
10.03.2026, 17:39:25 via Android
  • 40
Kiedyś będzie reset jak we Francji.
Inaczej to się nigdy nie skończy.
Mietowy_ - Kiedyś będzie reset jak we Francji. 
Inaczej to się nigdy nie skończy.

źródło: Obraz-przedstawiaj%C4%85cy-scen%C4%99-egzekucji-Ludwika-XVI-500x324

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sztu3ka
Sztu3ka
Sztu3ka
10.03.2026, 18:17:43 via Wykop
  • 0
@Mietowy_: no wlasnie rzadza te lewaki i dalej tak jest xD
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
11.03.2026, 09:01:55 via Wykop
  • 0
@Mietowy_: niestety mediana wieku moze nam utrudnic wyrazenie oburzenia
  • Odpowiedz
uncles
uncles
uncles
10.03.2026, 15:38:21 via Wykop
  • 31
To ci niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FireDash
FireDash
10.03.2026, 18:32:58 via Wykop
  • 29
Prokurator zawnioskował o wyznaczenie okresu próby wynoszącego rok od daty uprawomocnienia się orzeczenia, nałożenie obowiązku zadośćuczynienia za doznaną krzywdę w wysokości 30 tys. zł na rzecz pokrzywdzonego oraz orzeczenie świadczenia pieniężnego w wysokości 5 tys. złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej


Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć co tutaj jest szokującego? Myślicie, że wy przy takim samym zdarzeniu mielibyście bardziej surową karę, gdybyście nie zachowywali się jak patusy w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vince87
vince87
10.03.2026, 19:36:51 via Wykop
  • 10
@FireDash: nie ma nic szokującego, standardowe postępowanie w takich sytuacjach, po prostu konfedepisowskie silniczki muszą kręcić jakąś aferę na siłę
  • Odpowiedz
Substytut
Substytut
Substytut
11.03.2026, 14:17:17 via Wykop
  • 3
@FireDash: @vince87 @caveflacon Takie same mam przemyślenia. Pracowałem trochę w Sądzie, warunkowe umorzenie to nic "nadzwyczajnego" - często Prokurator wniosi wobec osób, które nie zaprzeczają swojej winy, sprawa jest jednoznaczna, a ktoś ma dobrą opinie i nie był wcześniej karany.

Elita internetu - wykopki - nie ogarniają, że warunkowe umorzenie = uznanie jej winną i że ponosi karę w postaci tych minimum 35 tys. zł.
  • Odpowiedz
leon-san
leon-san
10.03.2026, 18:08:56 via Wykop
  • 22
Informacja nieprawdziwa - gdzie indziej piszą, że to nie prokurator chciał umorzenia ale adwokat oskarżonej. Oskarżona porozumiała się z poszkodowaną, wypłaci odszkodowanie oraz zapłaci na rzecz fundacji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rostovskyy
Rostovskyy
10.03.2026, 23:50:02 via Wykop
  • 6
@leon-san: Proszę pana tutaj jest wykop, tu się czyta tylko nagłówki.
  • Odpowiedz
titu
titu
10.03.2026, 17:34:47 via Wykop
  • 20
peło to pis w wersji 2.0 utrzymywane przez elektorat hipokrytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4548
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3285
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
2828
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2775
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2081
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking