Wpis z mikrobloga

A teraz tak już po tym jak odmówiłem karty do referendum - co było złego w tym referendum? Bo tak czytam i poza pierwszym pytaniem to 3 pozostałe miały sens i fajnie by było jeżeli nowy rząd by się musiał ich trzymać ( głosowałem przeciw PiS)... #wybory
  • 12
@mvp84: ale czego trzymać, dobra nie wpuszczą nielegalnych imigrantów za to sprowadzą np milion roboli z afryki do najgorzej płatnych prac, ci murzyni i ciapaki stworzą getta i ich dzieci będą robić zamachy na nas.
@mvp84: pytanie o emeryturach bylo bezsensu bo np. Mozna byloby wskazac czy jestes za zrównaniem wieku emerytalnego. Pytanie o wzrost wieku bylo tendencyjne. Pytanie o plot graniczny bylo absurdalne z eacji tego ze nikt go nie zlikwiduje, a pytanie o wyprzedazy majatku jest absurdalne.
  • 0
@Tatiagla: Proste pytanie - czy jesteś za podwyższeniem wieku emerytalnego (pomijając że większość by powiedziała że nie oraz to że nowy rząd tego nie tknie bo za 4 lata polecą i wróci PiS ) - prosta odpowidź - tak, jestem. Pytanie o płot - niech zostanie żeby lewica z jakimś głupim pomysłem nie wyskoczyła. No i nie jestem za przyjmowaniem nielegalnych imigrantów. Absurdalnie to można było rozegrać dużo lepiej. Wyciągnać z
  • 1
@aarahon: "Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?" - oczywiście że popieram. A nowy rząd i tak tego nie ruszy, tak jak 800+
  • 0
@aarahon: "Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?" - Fajnie żeby nie przyszło jakiejś lewicowej pani z kolorowymi włosami żeby "wpuszczać wszystkich, a kim są zobaczy się później" i żeby bariera sobi stała.
"Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?"


@mvp84: jak pomyślę o sobie - tak, popieram. Jak pomyślę o moich rodzicach - nie. Myślę że tutaj zagłosowałbym na nie. Wolałbym reformę wprowadzającą płynną zmianę wieku emerytalnego za jakieś 10 - 15 lat.

"Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?"


@mvp84: no ciekawe kto tego chce. JA
@mvp84:

No i nie jestem za przyjmowaniem nielegalnych imigrantów. Absurdalnie to można było rozegrać dużo lepiej. Wyciągnać z #!$%@? PiS-u to co akurat zrobili dobrze ( pomijam sprawę wiz)

Ty to się mocno zdziwisz w ciągu tych 4 lat