Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rodzice #niebieskiepaski #rozowepaski

Sumie nie wiem po co to piszę, bo nie potrzebuję rad. Ale jest mi tak po prostu po ludzku przykro w chooy i potrzebuje to komuś powiedzieć.
Jestem od 3 miesięcy z nowym chłopakiem, wczoraj poznał moich rodziców, a dziś mi matka z tekstem w------a że jej się nie podoba, że wyglądowo nie taki, że niższy ode mnie (2 cm ta gwoli ścisłości więc bez przesady), i że jakiś taki w ogóle do mnie nie pasuje. Że poprzedni był lepszy itp.
Generalnie zawsze miałam w------e na ich zdanie, bo to dwójka starych toksyków, która od 20 lat żyje razem ale osobno, i gólnie mają z-----e małżeństwo i relacje ze sobą, więc nie są dla mnie żadnym autorytetem, no ale po prostu mi się mega przykro zrobiło, i jakoś nie mogę tego przetrawić.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wszystko_albo_nic ja mam wrażenie ze to Ty mnie zaatakowałeś i się broniłam , a Ty się czułeś tez zaatakowany. Myśle ze tu po prostu wyszło ze mój styl pisania może czytasz po łepkach i trochę to zniekształca obraz, ale mniejsza o to. Każdy ma prawo coś czuc po swojemu. Ja jedyne co czuje ze totalnie nie rozumiemy się w temacie i mówimy jakby innymi językami chwilami mimo ze to niby dalej
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic ale leczenie nie miało na celu sprawienia by jakiś ktoś z internetu mnie lubił xD ogólnie Twój dowód był… jakiś taki naiwny i bez sensu. To co to leczenie zrobiło to bym nie ulegała emocjonalnemu rozbiciu po manipulacjach czy przemocy w moim życiu codziennym. Wiec to ze jakiś wykopek co nie czyta dokładnie wpisu mojego i posadzą mnie o rzeczy co nie pisałam mnie nie lubi po prostu jest mi
  • Odpowiedz