Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj dziewczyna zrobiła mi awanturę bo powiedziałem jej że super robota jak przejechaliśmy trudny odcinek rowerem: bym nie traktował jej jak dziecko.

Dzisiaj robiła coś w kuchni i miała za mała patelnie żeby wszystko do niej wrzucić o czym jej powiedziałem odparła "Jestem dorosła, będę robić jak chce"

To ja jestem #!$%@?ęty czy mam rację dostrzegając, że coś z nią jest nie tak?

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: z tą patelnia to niepotrzebnie się odezwałeś, sama by na to wpadła.
Podajesz dwa przykłady, ale może to ty jesteś takim #!$%@?ącym mądralą komentatorem który nie może się powstrzymać żeby czegoś nie doradzać niepytany na każdym kroku i ona zaczyna odczuwać ciężar twojego #!$%@??
Powiedz mi, co by się stało gdybyś jej nie powiedział że patelnia jest za mała? Pożar by wybuchł w mieszkaniu?
@mirko_anonim: Jak wybucha w tych dwóch sytuacjach to pewnie już się tyle tego nasłuchała na co dzień, że ma cię dość. Nie zawsze wiesz lepiej, nie zawsze ludzie będą postępować tak jak ci się wydaje, że byłoby dobrze, póki to nie ma żadnego znaczenia to odpuść zamiast smęcić dorosłym ludziom "a czeeeemu ta patelnia", "no ale weź się cieplej ubierz", "po co ci taki duży kubek do kawy", bo po prostu