Wpis z mikrobloga

Może jestem znieczulony, ale po tym jak widziałem gazańskie dzieci wiwatujące z bronią zamachy Hamasu i plujące na ciało zamordowanej obywatelki Izraela, to nawet zdjęcia masakr ludności cywilnej w tym dzieci nie robią na mnie wrażenia, bo gdzieś z tylu głowy mam, że za 10-15 lat z tych chłopców wyrosną członkowie organizacji terrorystycznych, a z tych dziewczynek kobiety, które rodzą jak najwięcej dzieci by poświęcić je w imię dżihadu. To społeczeństwo jest tak głupie, że ślepo idzie za tym co mówią im kacykowie ukrywający się w Katarze. Nawet patrząc na wpisy w mediach spolecznosciowych, oni po latach upokorzeń wciąż wierzą, że pomoże im arabska brać, która właśnie betonuje granicę przykładając rękę do ich exodusu.

#izrael
  • 55
Gdyby syjoniści nie odebrali ich ziem, nie zamknieki w gettcie i nie terroryzowali przez dziesięciolecia, nic podobnego nie miałoby miejsca


@zenek-stefan1: syjoniści bronili się w wojnie ofensywnej rozpoczętej przez Arabów, których ostatecznie, po wszczęciu kolejnych kilku wojen, musieli zepchnąć do Strefy Gazy. Później ten obszar dzięki pokojowym działaniom Arafata zyskał nawet autonomię, ale cóż - po wycofaniu się kontrolujących pokój na tym terytorium wojsk izraelskich w demokratycznych wyborach Arabowie wybrali organizację
@s-a-m

@zenek-stefan1: Gdyby muzułmanie zaakceptowali podział zaproponowany przez zachód to by dalej żyli na większym terenie i bez wojen ale woleli zaatakować Izrael no to mają.


Gdyby Polacy zaakceptowali rządania Niemiec i oddali pomorze to... oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma znaczenia, że państwo żydowskie nie istniało od 2000 lat. Polska nie istniała przez 123, czy to znaczy, że straciła prawo do odzyskania swoich ziem?


@camelinthejungle Po raz trzeci zapytam na wykopie, bo już dwa razy nie dostałem odpowiedzi.

Skąd założenie, że Palestyńczycy to nie są zarabizowani potomkowie starożytnych Żydów i innych nacji? Bo skoro chcesz sprawiedliwości (w swoim mniemaniu) i oddawania państwa dzieciom właścicieli sprzed lat, to może właśnie Palestyńczycy
Nie ma znaczenia, że państwo żydowskie nie istniało od 2000 lat. Polska nie istniała przez 123, czy to znaczy, że straciła prawo do odzyskania swoich ziem?


@camelinthejungle Po raz trzeci zapytam na wykopie, bo już dwa razy nie dostałem odpowiedzi.

Skąd założenie, że Palestyńczycy to nie są zarabizowani potomkowie starożytnych Żydów i innych nacji? Bo skoro chcesz sprawiedliwości (w swoim mniemaniu) i oddawania państwa dzieciom właścicieli sprzed lat, to może właśnie Palestyńczycy
@s-a-m: o tak to by dużo zmieniło i pewnie Izrael by to uszanował tak jak teraz szanuje prawo międzynarodowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
i własne standardy demokratyczne XDDD
tak typie, oczywiście, wiń arabów bo brązowi, zachód powiedział że tu teraz ma być izrael więc brązowi ludzie mieli się dostosować i polizać buta
@Hylfnur: Nie mieli kraju, zachód chciał im dać, Izrael powiedział ok a Arabowie woleli iść na wojnę, nie zakrzywiaj rzeczywistości każdy doskonale widzi jaką mentalność mają Arabowie i co są w stanie w imię wiary zrobić. Oni nigdy nie będą żyli z białymi i niewiernymi w pokoju i możesz sobie Śmieszkować itp ale z dwojga złego wolę Izrael aby trzymał ich tam na bliskim wschodzie za mordę.