Wpis z mikrobloga

  • 8
@blaszanydrwal_ najgorsza opcja jak się ktoś nie zna na farmakologii. Nie bez powodu trucie się lekami ma jedną z najgorszych jak nie najgorsza skuteczność.

Tu może wiele rzeczy pójść nie tak i na ogół to wcale nie jest spokojna śmierć jak masz tylko łatwo dostępne leki
  • Odpowiedz
  • 1
@SkazanyNaKatorge to nie, to jak przeżyjesz tylko.
Ale łatwo dostępne leki zabijają wolno i w paskudny sposób na ogół xd

po lekach nasennych ogólnie dostępnych praktycznie się nie da umrzeć będąc zdrowym, i to jest śmierć poprzez uduszenie. Barbituranów nikt nie zapisze
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: każda metoda jest potencjalnie chu#owa, bo zawsze coś może pójść nie tak i ryzykujesz pobudkę jako warzywko, albo będziesz strasznie cierpiał nim zejdziesz. nawet kulka w łeb potrafi nie dość "dobrze" uszkodzić mózg i wtedy zdychasz godzinami w męczarniach. właśnie dlatego s---------o to c-----a sprawa.
  • Odpowiedz
@10129: wątroba sama w sobie nie jest unerwiona i bezpośredni cios w ten narząd nie boli, że się powtórzę. Przyczyną bólu jest otaczająca wątrobę błona oraz otrzewna nie zaś sam narząd, a o to się rozchodzi. Co do choroby, najwyraźniej angielski u Ciebie kuleje, więc radziłabym używać polskich źródeł, żebyś nie musiał się ośmieszać, a więc narząd się powiększa i uciska na inne stąd ból etc.
W przypadku tej dyskusji
  • Odpowiedz
Przyczyną bólu jest otaczająca wątrobę błona oraz otrzewna nie zaś sam narząd, a o to się rozchodzi.

dokładnie to napisałem

a więc narząd się powiększa i uciska na inne stąd ból etc.

tak, to oczywiste.

W
  • Odpowiedz
@10129: Nie wiem do czego pijesz. Stwierdziłam jedynie, że wątroba nie boli. A ty wymyślasz nie wiadomo co, może powinieneś przestać powielać bzdury? Skoro nawet w tym twoim artykule nie jest napisane, że wątroba boli.
Spytaj się alkoholików czy ich wątroba boli, mają ją zatrutą i uszkodzoną w stopniu znacznym, a przechodząc pod sklepami z alkoholem nie widzę ludzi wijących się z bólu^^ nie zawsze narząd się powiększy a wtedy nie wystąpi ból, ale dalej wolisz się ośmieszać twierdząc, że wątroba boli, sam narząd nie boli, więc przestań pisać bzdury.
Sama muszę też wprowadzić małą poprawkę do tego co pisałam, ponieważ wątrobą może mieć jakieś nerwy, tylko nie te wielbione przez niektórych dające doznania bólowe.

dokładnie to
  • Odpowiedz
@viconia:
jeżeli ból występuje tylko z powodu interakcji uszkodzonego narządu i 'błon' go otaczających to wychodzi na jedno, uszkodzenie narządu boli. czy źródło bólu jest bezpośrednio w uszkodzonym narządzie czy w jego okolicy mało co zmienia.

no nie napisałeś dokładnie tego

napisałem -> tu masz i boli : otoczka
jej otoczka jest mocno unerwiona
  • Odpowiedz