Wpis z mikrobloga

Jakie to jest żałosne, że tyle krajów w Europie obecnie podwyższa alerty, szykuje służby, zamyka niektóre szkoły itd. bo posprowadzali sobie dzikusów, a jeden z liderów dzikusów ogłosił globalny dżihad na piątek więc nie wiadomo co dokładnie się stanie.
Może ktoś zrobi zamach, a może zamieszki w #!$%@?, może protest, a może nic. xD Dobra nic już odpada bo w Francji się tłuką.

To co robi Europa w temacie imigracji to jest po prostu jakaś choroba umysłowa.
CI ludzie w znacznej części nas po prostu nienawidzą. BIją się z policją, krzyczą o zniszczeniu krajów w których żyją, działają przeciw celom państw zachodnim a my ich trzymamy. Siedzi sobie algierczyk na kawie we francji i mówi reporterowi że ma tą całą francję w #!$%@? i tu będzie kalifat i ich podbiją. I co? No i nic, siedzi sobie i nie czuje żadnego strachu. Po prostu #!$%@?, że można zaprogramować część europejskiego społeczeństwa tak, że ma to gdzieś albo jeszcze czuje że im nie dogadza odpowiednio xD
#izrael #bekazlewactwa #europa
  • 66
@aa-aa przecież to wartości chrześcijańskie wymagają pomagać potrzebującym, czyli uchodźcom. Przyjmowanie uchodźców jest jak najbardziej zgodne z chrześcijaństwem, które w Europe zachodniej coś znaczy w odróżnieniu od Polski, gdzie chrześcijaństwo objawia się jedynie w chodzeniu do kościoła i smarowania księdzu.
Ja nie jestem chrześcijaninem ani nie jestem za przyjmowaniem islamskich imigrantów zarobkowych, dlatego cieszę się, że zachód w końcu zaczął blokować ich napływ. Szkoda tylko, że wschód czyli Polska, Białoruś i Rosja
@woskrosenie: co do pani Holland to ciężko mi się wypowiadać, ale panią Ochojską trudno ocenić w tym względzie jednoznacznie negatywnie bo przynajmniej jest konsekwentna w swoich poglądach. Dodatkowo ma wiele pozytywnych osiągnięć jeśli chodzi o akcje humanitarne. Może być ofiarą zewnętrznych manipulacji albo rzeczywiście robić to interesownie.
ale zdajesz sobie sprawe ze EU to robi żeby zalatac dziure demograficzna? Nic sie nie dzieje bez przyczyny uwierz mi, na świecie nie ma idiotów, ktos widocznie to przeliczyl i ryzyko i tak sie oplaca


@Pieskor: Tylko po pierwsze chyba eksperyment upadł bo ci ludzie niekoniecznie chcą pracować skoro dostają ile dostają z socjalu. A po drugie to że się opłaca władzy to nie znaczy że opłaca się nam. Nawet jeżeli
@dasvolk wykopkom nie przetłumaczysz, dla nich najlepiej jakby wojsko robiło publiczne egzekucje losowych Arabów, to by ustabilizowało sytuacje XD Albo magiczne zaklęcie na wszystko, DEPORTOWADŹ, bo to przecież prosta sprawa deportować ludzi którzy od 3 pokoleń są obywatelami twojego kraju