Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedyś narzekałem na fakt że wyglądam za młodo na swój wiek ale dziś gdy spotkałem znajomą z liceum która się postarzała w ciągu 5/6 lat w okropnym tempie. Mamy oboje po 29 lat ale ja teraz sobie zdałem sprawę że naprawdę lubię wyglądać na 22/23 lata a nie jak stary chłop z dużym brzuchem i podwójnym podbródkiem i zmarszczkami. Kiedyś byłem olewamy przez dziewczyny w moim wieku że nie wyglądałem za dojrzale ale teraz to ja rozdaje karty i na sobotę już mam spotkanko z 21 letnią juleczka. Nieraz potrzeba czasu żeby zauważyć że im młodszy wygląd tym lepiej. A pomarszczone, z podkrążonymi oczami karyny niech szukają swojego Mariusza z brzuszkiem i czerwoną mordą
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
Anonim (nie OP): musisz mieć jakiegoś wyjątkowego farta. Ja też wyglądam młodo, ale raczej nie budzę fascynacji ogółu lasek - młode juleczki też ganiają za brzuchatymi, łysymi knurami :P nawet bujna czupryna nie ratuje sytuacji, za to non stop widzę laski z grubymi łysolami xD


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
99% przypadków jak facet mówi, że nie wygląda na swój wiek to wygląda i to z górką xD ile już słyszałam od 30+ latków, że oni to dalej jak hehe w liceum, gdzie skóra pomarszczona, na pół łysy, nalany, wory pod oczami, ale ego wywalone w kosmos. Faceci są mistrzami w samooszukiwaniu się.