Wpis z mikrobloga

spóźniłam sie 6 minut w pracowej stołówce na knedle ze śliwką, mięsne rzeczy wyglądały niezbyt więc wzięłam Wege breję, która smakuje tak jak pachnie końska pasza. Will I turn into a horse? Wzięłam sobie kompocik na otarcie łez.
Pasza żebym tu przetrwała do końca dnia, uhh, pusty żołądku, ty zdrajco.
#atencyjnyrozowypasek #pracbaza #zalesie
voliereen - spóźniłam sie  6 minut w pracowej stołówce na knedle ze śliwką, mięsne rz...

źródło: 1000009162

Pobierz
  • 16
@voliereen: Laska dostała soczewicę z warzywami w pomidorowym w swoim kołchozie i rozpacza na wypoku. Śmiechu warte. Od razu mi się przypomina misja kleopatra "znów soczewica, dawajcie dzika"
@voliereen: Rozumiem, tak tylko na przyszłość do przełamania się do ryb podałam te nazwy, abyś sobie sprawdziła ewentualnie. Oczywiście że są droższe, ale relatywnie nie aż tak bardzo w porównaniu do tych "nie jadalnych" Teraz jeszcze makrele surową można czasem kupić np w Kauflandzie. W kolejce kilkunastoosobowej z 80%chłopa po nią stało, jak tak z boku stanęłam i zaczęłam patrzyć i przeliczać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@voliereen: Chyba dla "chłopów" tak
()
Ja tez raz jadłam, nie jest zła, lekko sucha, ale w smaku dobra i mało łości ma, praktycznie tylko kregosłup, tak jak u pstraga potokowego, to z kolei moja ulubiona rybka na masełku z ziołami prowansalskimi, mmm palce lizać.
Dotychczas wszędzie makrela była sprzedawana wędzona w tych foremkach lakowanych w kształcie ryby.