Wpis z mikrobloga

Całe życie zaciskałem "zwykłe" RJ45, a teraz przegrzebując Allegro dowiedziałem się o istnieniu przelotowych RJ45. Wygląda na sporo prostsze w obsłudze, warto? A może istnieje jeszcze coś nowszego o czym nie wiem?
Nie żebym miał problem z zaciskaniem zwykłych, po prostu nie zawsze idealnie dotnę aby izolację złapało a tu wygląda na to że każdy zaciśnięty wtyk będzie idealny.

#siecikomputerowe #sieci #internet #komputery
  • 10
  • 0
@Tfuj_ex: wiem, pytam o to czy warto używać tych przelotowych bo faktycznie łatwiej czy może żadna różnica albo gorzej. Nie miałem w ręku to pytam tu.
@Tfuj_ex:

Te beznarzędziowe to straszna lipa. Kupiłem kiedyś i leży w szufladzie. Przede wszystkim to jest za duże i potem źle to wszystko współgra z cienkim kabelkiem. Jednak standardowa wtyczka najlepsza.
@aso824: bo jak umiesz zarabiać zwykle to zrobię ją szybko a jak masz coś nowego to musisz się uczyć od zera i pewnie po 50-100 zarobionych doszedł bym do wprawy, nie widzę za bardzo w tych przelotowych benefitów no i są droższe
Wygląda na sporo prostsze w obsłudze, warto?


@aso824: warto, zajebiste są i bardzo się je fajnie zakłada. Tylko dobra, ładnie obconająca zaciskarka potrzebna, inaczej się umęczysz.