Wpis z mikrobloga

@ohuiohuicichodzi: lata temu humor był zupełnie inny, nie mówię tego nawet w kontekście #pandoragate tylko ogólnie, kiedyś ludzie publicznie żartowali ze wszystkiego, a dzisiaj nie można żartować prawie z niczego bo poprawność polityczna

tzn może inaczej, humor był taki sam, ale dzisiaj żarty o murzynach i gejach można opowiadać tylko po cichu xD
  • Odpowiedz
@ohuiohuicichodzi
Akurat kiedyś był inny humor a może nawet nie inny humor tylko na więcej można było sobie pozwolić nawet w publicznej tv. Weź sobie obejrzyj 13 posterunek, chłopaki nie płaczą i monolog o murzynach nawet w Miodowych latach jak się chcesz do czegoś przyczepić to coś znajdziesz.
Ale tekst o wylatywaniu srakii czy ruchaniu w cyce nastolatki nigdy nie były śmieszne i kiedyś to chyba oni i ich pede kumple mieli
  • Odpowiedz
@ohuiohuicichodzi: ja jak miałem siedemnaście, osiemnaście lat to miałem tonę kompleksów - niski wzrost, ulany, odstające uszy. Ale musiałem wtedy myśleć o tym jak z takimi kompleksami sobie radzić oraz o tym, co ze sobą zrobić po maturze i jak się utrzymać potem, nie wypisywałem do kilka lat młodszych dzieci i już na pewno nie wysyłałem im czarodziejskich rzemyczków do jasnej cholery xd
  • Odpowiedz
@ohuiohuicichodzi: Nie do końca się z toba zgodze - owszem pisanie 14stce takich rzeczy jest poyebane ale w tamtych czasach można było żartować z wszystkiego. Czasy mocno sie zmienily, teraz za głupote lecisz z twitcha, wtedy ludzie nagrywali i nazywali czarnoskórych nwordami, wyzywali sie ostro w filmach i nikt nie tego nie podważał. Było można więcej mówić i na więcej sobie pozwolić. Nawet w telewizji nie było takich rygorów jak teraz
  • Odpowiedz