Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy, a jednak. Właśnie się dowiedziałem, że mój ojciec lvl 71 ma romans z żoną (lvl 42)mojego brata (lvl 45). Co więcej wczoraj mu i mamie oswiadczyli że zamierzają żyć razem. Mama w szoku, brat r-------y w drobiazgi. Kupuje bilet lotniczy do Polski żeby wziąć udział w tej awanturze. Stary spektakularnie zakończyły mi kilkumiesięczy neet. Żeby dorośli ludzie takie rzeczy o----------i, to się nie mieści w głowie. Stary zawsze nieco o---------ł ale tutaj poszedł na rekord. #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #c-------y
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dariusz44: i po co wracasz? Szkoda hajsu na bilet, jak Cię teraz szwagierka wydziedziczy. Znalazła sposób żeby się nie dzielić z Tobą spadkiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@cage20: no nie powiem, jestem trochę ciekawy jak on to #!$%@?ł. Myślałem że on już nie rucha szczerze mówiąc.


@dariusz44: wielu ludzi tak uważa i nie wiem czemu. Seniorzy często mają bardzo długo udane życie e-------e... w sanatoriach sie dzieje od pierwszej nocy.
  • Odpowiedz
@dariusz44:
No to teraz nawet najbardziej kumatej w "kto jest kim dla kogo" ciotce w całej rodzinie (a każda rodzina ma taką ciotkę, czasem więcej niż jedną) przepali styki.

Gx
  • Odpowiedz
@dariusz44 ja Ci powiem dlaczego tak jest. Bratowa wyjdzie za starego, wykończy go i będzie brała jego emeryturę. Nie będzie musiała robić do końca życia. A i tak odziedziczy co nieco pewnie po ojcu.Tu jest Polska!
  • Odpowiedz
@dariusz44: obstawiam że to zwykły lachociąg co na kasę leci, nie wiem jak twój tata ze złotówkami stoi ale twój brat zdecydowanie powinien zastanowić się nie raz i nie dwarazy z kim będzię chciał robić biznes rodzinny
  • Odpowiedz