Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy, a jednak. Właśnie się dowiedziałem, że mój ojciec lvl 71 ma romans z żoną (lvl 42)mojego brata (lvl 45). Co więcej wczoraj mu i mamie oswiadczyli że zamierzają żyć razem. Mama w szoku, brat #!$%@? w drobiazgi. Kupuje bilet lotniczy do Polski żeby wziąć udział w tej awanturze. Stary spektakularnie zakończyły mi kilkumiesięczy neet. Żeby dorośli ludzie takie rzeczy #!$%@?, to się nie mieści w głowie. Stary zawsze nieco #!$%@?ł ale tutaj poszedł na rekord. #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@?
  • 171
  • Odpowiedz
@dariusz44: miłość nie wybiera. Coś jakbym moją koleżankę widział, ona zawsze miała ciągoty do 30 lat starszych facetów (widać zostało jej to z wczesnego dzieciństwa) ale myślałem że po 40 już jej przejdzie a ta sobie też niedawno 70 letniego dziadka znalazła. Tam też, jak mniemam, chodzi o wątek finansowy.
  • Odpowiedz
- Dziadku, jak to jest, masz już 71 lat, a codziennie przychodzą do ciebie napalone laski... Jak ty to robisz?
- A bo ja wiem - rzekł dziadek, oblizując leniwie brwi...
  • Odpowiedz
Muszę Cię zmartwić, to nie twój stary jest super ogierem, tylko twoja bratowa zamierza pozbawić cię części spadku po starym.
  • Odpowiedz
@dariusz44 ojciec mu bratowa wyruchal, a 40 letni chlop sie martwi tym że juz koniec z pasozytowaniem z emerytury. Jeśli to nie bait to marnujesz powietrze XD
  • Odpowiedz