Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy, a jednak. Właśnie się dowiedziałem, że mój ojciec lvl 71 ma romans z żoną (lvl 42)mojego brata (lvl 45). Co więcej wczoraj mu i mamie oswiadczyli że zamierzają żyć razem. Mama w szoku, brat #!$%@? w drobiazgi. Kupuje bilet lotniczy do Polski żeby wziąć udział w tej awanturze. Stary spektakularnie zakończyły mi kilkumiesięczy neet. Żeby dorośli ludzie takie rzeczy #!$%@?, to się nie mieści w głowie. Stary zawsze nieco #!$%@?ł ale tutaj poszedł na rekord. #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@?
  • 171
@dariusz44 chyba na tej podstawie zrozumiałam właśnie czym jest BAiT. no nieźle. a jak to nie wymyślone to nie wiem co powiedzieć. ciekawi mnie jak wygląda Twoja bratowa, ja bym nie spojrzała nawet na takiego dziada po 70 nawet na Belmondo. daj znać jak się sytuacja rozwinęła :)
Teraz podobno spakowali graty, i jadą na jakąś wycieczkę życia, jak mówią. Nie wiadomo gdzie, wiadomo że na miesiąc.


@dariusz44: pokaz zdjęcie tej szczęśliwej pary xd
Pewnie odpisuje na bait ale czytając komentarze morda sama się uśmiecha. Wykopki tak non stop #!$%@?ące o uprzywilejowaniu kobiet i niedowartościowaniu mężczyzn nawet się nie zająknęły, że bratowa ponosi 50% winy za to co się wydarzyło tylko każdy zwraca uwagę co jest nie tak ze starym. #!$%@? jacy z was hipokryci to nie mam pytań. XD
Stary spektakularnie zakończyły mi kilkumiesięczy neet. Żeby dorośli ludzie takie rzeczy #!$%@?, to się nie mieści w głowie.


@dariusz44:
No rzeczywiście, dorosły chłop a nie pracuje ani się nie uczy, kto to słyszał!