Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy, a jednak. Właśnie się dowiedziałem, że mój ojciec lvl 71 ma romans z żoną (lvl 42)mojego brata (lvl 45). Co więcej wczoraj mu i mamie oswiadczyli że zamierzają żyć razem. Mama w szoku, brat #!$%@? w drobiazgi. Kupuje bilet lotniczy do Polski żeby wziąć udział w tej awanturze. Stary spektakularnie zakończyły mi kilkumiesięczy neet. Żeby dorośli ludzie takie rzeczy #!$%@?, to się nie mieści w głowie. Stary zawsze nieco #!$%@?ł ale tutaj poszedł na rekord. #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@?
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 191
@dariusz44 To jest grooming a ofiarą jest Twój ojciec. Przecież 71 latek to już nie jest w pełni sprawny umysłowo. To jest nadużycie pozycji siły jaką ma 42 latka nad 72 latkiem.
  • Odpowiedz
@dariusz44: Bratowa pewnie daddy issue - stąd takie umiłowanie do starszych, twój brat jest dla niej za młody. Ogólnie ludziom potrafi srogo #!$%@?ć także nie przejmuj się.
  • Odpowiedz
@dariusz44: ojciec ma może szanse na jakiś fajniejszy spadek? No i mając 70+ lat to już bliżej ten spadek jak dalej, nie wiem też w jakim zdrowiu jest stary, ale jurnosci to mu może niejeden pozazdrościć.
"Myślałem, że on nie rucha już szczerze mówiąc"
No i może matka też tak myślała, a on jednak nie potrafił się zgodzić.
  • Odpowiedz
jak to nie bait


@macan: życie potrafi pisać najbardziej absurdalne i niewiarygodne scenariusze, o czym sam się parę razy przekonałem. Tylko wykopki siedzą w swoich piwnicach, nie wiedzą tego i dla nich wszystko jest baitem*.

* mimo faktu, że baitów swoją drogą jest tu dużo, ale mimo wszystko łatwo je odflitrować po tym, że uderzają w chwytliwe na wykopie tematy - typu "loszki to cuurvy".
  • Odpowiedz
@onepnch: ale wiesz ze na świecie żyje tyle porąbanych kobiet, że to wcale nie musi oznaczać ze jej stary jest lepszą opcją? wystarczy ze laska ma jakieś ekstremalne daddy issues albo jest ekstremalną oportunistką.
  • Odpowiedz
@dariusz44 co za krzywde musiała mu wyrządzić jego własna żona a twoja matka, że zdecydował sie na taki krok. Jakim tyranem musiałbyć twój brat, że jego żona miała dosyć.
Oczywiście mój komentarz to zwykła zarzutka, potępiam takie coś. A szczególnie, że to w rodzinie, której sie ufa najbardziej. Jak nie baitujesz to współczucia dla mamy i brata.
  • Odpowiedz
@dariusz44: Przewiduję przyszłość: żona twojego męża zobaczy jak wygląda codzienne życie ze starym dziadem i że do zmieniania mu pieluch jest bliżej niż dalej, a wtedy kopnie go w dupę i mam nadzieję, że twój stary umrze w samotności. Żonie Twojego brata pewnie się upiecze, bo wiadomo - jest babą.
  • Odpowiedz