Wpis z mikrobloga

@maszjuzkonto po co takie nie gotowe do związku wypiardki się w ogóle spotykaja z facetami. Jak ja miałem kiełbie we łbie to chodziłem na imprezy i grałem na kompie a taka ulepa z botoksem się umawia chociaż wie że i tak nic z tego nie będzie. Nie wie co ze sobą zrobić chyba
@maszjuzkonto: Najbardziej to mnie cieszy, że karma zawsze wraca do takich osób - teraz jest młoda i ma jakiś tam poklask społeczny, wszyscy ją adorują - nic dziwnego że włącza jej się klasyczne myślenie kontynuacyjne "skoro teraz tak mam, to tak będzie zawsze a nawet lepiej!".

No niestety, nie tym razem wystarczy że poczekamy plus minus 20 lat - na jej miejsce przyjdą, nowe, lepsze - a ona będzie wyglądać jak
Pobierz Dietetyq - @maszjuzkonto: Najbardziej to mnie cieszy, że karma zawsze wraca do takich...
źródło: sadurska_pap_turczyk_625
@maszjuzkonto

weźcie pod uwagę że cały internet dziś to jest #!$%@? dla wzbudzenie kontrowersji.. A wy się łapiecie jak dzieci. Ona ma wyświetlenia, a wy ból dupy.

Dobrze by było się ogarnąć.

@maszjuzkonto: poważne pytanie: co w niej widzi typ który bierze ją na randkę? przecież ona nawet średnia nie jest... ja rozumiem mieć niskie standardy oraz ideologię "kto wybrzydza ten nie ruhca" ale kuźwa panowie! są jakieś granice!