Wpis z mikrobloga

@Dietetyq: nie do końca ta karma wraca. Za te 20 lat dalej będzie miała mnostwo beciaków chetnych do wejscia w zwiazek. To beda tez juz czasy gdy wiekszosc facetów jej równieśników będzie forever alone. Ona dalej bedzie miala wymagania takie same jakie ma teraz tyle, ze bedzie siedziec sama z psieckiem i wylewać frustracje na chadów, którzy kiedys zrobili pump&dump lub na tych, którzy obecnie nawet tego nie chcą tylko wola
@Dietetyq: zgadzam sie, ze radosci w zyciu to tam nie bedzie, ale ona tez nie bedzie tak, ze dostanie olsnienia iz zmarnowała młodosć na skakanie po chadach i teraz zrobi wszystko by poderwać tego anona programistę robiąc mu za dobrą żonę jak to mają redpillaki w swoich revenge fantasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
teraz zrobi wszystko by poderwać tego anona programistę robiąc mu za dobrą żonę jak to mają redpillaki w swoich revenge fantasy


@Eugeniusz_Zua: a to nie słyszałem nawet o takich bajkach, ale no pewne jest to że baaardzo dużo wody w rzece by musiało upłynąć, żeby jej się myślenie zmieniło

to jest tak "miałam CHADA i to nie jednego, ale on miał cechy XYZ które były TOKSYCZNE - teraz mam 30-35 lat,
@Eugeniusz_Zua: tak, a jeszcze jak mówi Antonii Dudek czyli raczej kumaty politolog kobiety młode szturmem na lewice, a panowie na prawice coraz bardziej skrajną - gdzie pis z po się nie umie dogadać, to jak ma się dogadać np. razem z konfederacją xd

będą ciekawe czasy z pewnością ()