Wpis z mikrobloga

Hołownia MEGA, dokładnie tak jak powinno być. Odpowiadasz kilkoma zdaniami na pytanie funkcjonariuszy i płynnie przechodzisz do tego co chcesz faktycznie mówić.


@Mysciak: Czyli trzecia droga procenty w górę?
Bo Kosiniak Kamysz też w ostatniej debacie wymiótł a #!$%@? wybory tak jak się nikt nie spodziewał że zjebią.
@Mysciak: Mega, wypadł aż tak dobrze że można mieć wywalone na to, że potrafił sam sobie zaprzeczać dwukrotnie w wypowiedzi składającej się z trzech zdań xD
"Mówimy stop rozdawnictwu. Nie bójcie się o 500 plus i 13stą emeryturę. Co więcej wydamy 4 mld złotych na żłobki w każdej gminie". Serio w tym kraju wystarczy się uśmiechnąć i nie zajaknąć w ciągu 2 minut gadania żeby zachwycić wyborców?
@maslok_maslana nie wiem czy żłobki można traktować jako rozdawnictwo. Jakoś ten niż demograficzny trzeba ogarnąć, a żeby ludzie chcieli mieć dzieci to muszą mieć warunki mieszkaniowe jak i miejsce gdzie te dzieci zostawic jak idą do pracy, to nie jest dawanie chajsu w łapę tylko inwestycja w społeczeństwo. Sama jako matka, wolałabym normalny dostęp do żłobków i przedszkoli oraz ogarnięty system nauczania (brak przepełnionych klas, rozwijający program itp) niż 500 plus, które
@leftfinger Wydanie 4 mld na 500+ na dziecko to nie rozdawnictwo tylko polityka prodemograficzna i społeczna. Wydanie 4 mld złotych na TVP to nie rozdawnictwo tylko polityka medialna i informacyjna. Ale dobra, nie chce się kłócić odnośnie postulatów, nie widzę w tym sensu. No offence ;) Chcę po prostu zwrócić uwagę że jego wypowiedzi były dzisiaj nielogiczne
@Gluptaki: Ma twój głos? Czyli jesteś np. za banem elektrowni atomowych? Bo takie zdanie ma Hołownia, co doskonale pamiętam z kampanii prezydenckiej. Jego "genialne" pomysły na rozdmuchany socjał dla górników w trakcie transformacji energetycznej również pamiętam. To nie jest powazny człowiek.
Ma twój głos? Czyli jesteś np. za banem elektrowni atomowych? Bo takie zdanie ma Hołownia, co doskonale pamiętam z kampanii prezydenckiej. Jego "genialne" pomysły na rozdmuchany socjał dla górników w trakcie transformacji energetycznej również pamiętam. To nie jest powazny człowiek.


@FrasierCrane: @FrasierCrane: nie będzie miał większości, więc KO go przytemperuje w zbyt radykalnych postulatach
500 plus i 13 to mógł sobie darować, ale nikt się nie przebije jak będzie mówił wprost że zabiera kiełbasę wyborczą.


@crpingui: z drugiej strony można obiecać, a nie skłamać, obwarowując później takie daniny restrykcyjnymi warunkami.
za banem elektrowni atomowych? Bo takie zdanie ma Hołownia, co doskonale pamiętam z kampanii prezydenckiej


@FrasierCrane: no to nie jest do końca prawda. W sumie to kłamstwo na bezczela.

Jeśli chodzi o atom, to polityk stawiałby na małe reaktory. „Nie jestem zwolennikiem budowy jednej, wielkiej elektrowni atomowej. Jej planowanie i budowa przeciąga się tak długo, że coraz trudniej wierzyć w to, że kiedykolwiek powstanie. Moim zdaniem należy postawić, zwłaszcza w energetyce,
Kurde, ja się z Tobą zgadzam, ale mam flashbacki jak o Kukizie też tak pisano


@StatekKosmicznyZiemniaki: Jakoś tak co parę lat powtarza się schemat, że pojawia się ktoś niby z czapy i NIEZALEŻNY, ale dziwnym trafem z zapleczem medialnym jak stary wyga (np. Palikot,Kukiz,Hołownia...) rzuca jakimś hookiem jak jowy czy legalizacja trawy i do tego zgarnia tych co już się im przejadł popis, ale jednak nie chcieli by aż tak radykalnych