Wpis z mikrobloga

Hej. Przez studia nie mam specjalnie czasu i pieniedzy xd, Dlatego stwierdzilem ze poplanuje obiady w oparciu o promocje z gazetek z biedry itp. Jak mi idzie? W sumie dobrze, ale stwierdzilem ze jak juz robie to na kompie to moze wiecej osob chcialoby skorzystac. Jezeli ktos mialby ochote skorzystac zapraszam do newslettera, jesli ktors chcialby przeslac mi swoj przepis abym go dalej udostepnil to rowniez zapraszam. bede w miare reguralnie (2 razy w tyg) wysylac przepisy. Pic dla atencji :P
Link do newslettera: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPknl5_Ueoyx4EGngIiXUm3I2clku-KKYr0KJ3Yn-0FA3P-g/viewform
Podsyłam przykładowy przepis na ten tydzień

Pappardelle z mięsem mielonym wieprzowym, pieczarkami i sosem pomidorowym
Składniki (Biedronka):
Mięso mielone wieprzowe (94% taniej z aplikacją)
Polskie pieczarki (pokrojone) (50% taniej z aplikacja)
Pomidory krojone z ziołami (25% TANIEJ 2,99 3,99)
Świeży włoski makaron pappardelle (40% TANIEJ DRUGI PRODUKT 3,99 4,99)
Czosnek (pokrojony)
Cebula (pokrojona) (30% TANIEJ 4,89 6,99)
Sól i pieprz do smaku
Olej (np: rzepakowy)
Rukola do dekoracji (33% TANIEJ 3,99 5,99)
Instrukcje:

Rozgrzej olej rzepakowy na patelni i podsmaż cebulę i czosnek.

Dodaj mięso mielone i smaż, aż będzie dobrze usmażone i rumiane.

Dodaj pieczarki i smaż przez kilka minut, aż zmiękną.

Wlej pomidory krojone z ziołami i dusz przez około 10-15 minut, aby uzyskać aromatyczny sos.

Gotuj makaron pappardelle zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.

Po ugotowaniu makaronu, odcedź go i dodaj do sosu pomidorowego. Delikatnie wymieszaj.

Dopraw danie solą i pieprzem do smaku.

Podawaj pappardelle posypane świeżą rukolą i opcjonalnie startym serem gouda.

#studia
Pobierz wojsuj - Hej. Przez studia nie mam specjalnie czasu i pieniedzy xd, Dlatego stwierdzi...
źródło: parpandelle
  • 7
Nieprawda. Nie planuje żadnej książki kucharskiej. Po prostu sobię robię przepisy. Jak chcesz to korzystaj a jak nie to nie.