Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do mirkokoksow w przedziale 175-180 wzrostu. Przy jakiej masie do wzrostu zaczynacie się redukować?

Wbiłem już całkiem niezłą masę w tym cyklu i zastanawiam się czy iść w to jeszcze, pociągnąć parę tygodni, czy już zacząć się redukować. Już zaczynam czuć, że trochę za dużo.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fitness
  • 13
@Ynfluencer pytanie ile masz mięśni. Bo inaczej będzie wyglądało 90kg na osobie, która już ćwiczy kilka lat, a inaczej na osobie, która ćwiczy rok i jest to jej pierwsza masa. Osoba ze stażem roku może mieć przy tej masie 30%bf a ktoś ze stażem np 5lat może mieć 15% bf przy tej masie
@Ynfluencer no to redukuj jak się czujesz źle, nic na siłę. Zresztą i tak będziesz zajebiście wyglądał więc nie widzę problemu.
Ja też planowałem w tą zimę zrobić masę życia, #!$%@?ć do 90kg co w sumie idzie nieźle bo zaczynałem od 72 półtorej miesiąca temu, a teraz jest 78 ale pewnie skończę na 82-85 bo też zaczynam się lipnie czuć z tym brzuchem xd
@Ynfluencer: 175 cm here , na mojej pierwszej masie skończyłem na 83kg dosyć zalany ale nie tak potężnie , zredukowałem na 71kg , teraz robię 2 masę i aktualnie 76 kg a brzuch jeszcze płaski , także mogę Ci powiedzieć, że na pierwszej masie zawsze jest dużo tego fatu z tego względu, że nie masz jeszcze dużo mięcha