Wpis z mikrobloga

Pusto tutaj coś. Może opowiecie mi coś z cyklu "Czy wy też tak macie, że ...?". Co robicie dziwnego i zastanawiacie się czy inni też tak mają? Ja na przykład zastanawiam się czasem czy dużo ludzi zapala światło łokciem, czy hoduje w doniczce trawę i ją potem zjada po trochu, czy może zasnąć tylko wtedy gdy włoży rękę albo stopę w jakieś ciasne miejsce (np. między materacem a łóżkiem albo łóżkiem a ścianą), czy robi eksperymenty i rozmawia z wodą w szklankach, albo układa książki wysokością a nie alfabetycznie. #pytanie #nocnerozkminy
  • 95
@pepoon: Idąc gdzieś musze mieć nałożone słuchawki z muzyką, idę w jej rytm - gdy rytm się zmienia, mój krok się do niego dopasowuje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Standard - podłączam coś do USB, nie pasuje, przekręcam, nie pasuje, przekręcam, pasuje. Codziennie to samo.

Czasem bezwiednie ruszam nosem - cięzko to wyjaśnić, tak jakbym zwężała nozdrza kilkakrotnie, jak królik. Nie mogę się tego oduczyć. :P

Gdy byłam
@pepoon: gaszę światło w swoim pokoju łopatką i to prawą xD w tym czasie lewym pośladkiem zamykam drzwi xD


leżąc/jadąc autobusem/zasypiając/idąc gdzieś nie mając z kim rozmawiac - układam sobie scenariusze w głowie, które potrawie rozmyślac przez miesiąc :D -gwiazda rocka, podróże, miłości,dorosłe życie itp. - niekoniecznie z mojej perspektywy xDD - często wciągam w to różne gwiazdy, muzyków itp. w zależności na co mam fazę xD

zastanawiam się jak to
Idąc gdzieś musze mieć nałożone słuchawki z muzyką, idę w jej rytm - gdy rytm się zmienia, mój krok się do niego dopasowuje. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@indeed: najgorzej jak mi się spieszy a włącza się wolna nuta :_: