Wpis z mikrobloga

@GenLufa: @ibilon jakimś dziwnym trafem merytoryczna krytyka sobie wisi i nie jest ściągana, czy to na wykopie czy na reddicie

zapominacie tylko, że pisanie o wieszaniu gejów, albo innym mordowaniu lewaków, czy zrównywaniu Tuska czy kogokolwiek z gównem to nie jest merytoryczna krytyka xD jak wyłączycie emocje to wam komentarzy nie usuną
czy zrównywaniu Tuska czy kogokolwiek z gównem


@niochland: akurat trafiłeś w sedno. Tusk może równać się z gównem takim po zjedzeniu borówek, tak samo w sumie jak kaczyński.
@Ilirian: Ja mam trochę brainfucka, bo na wykopie po żydach jadą (i po palestyńczykach też ale mniej), a na telegramie na telegramie proukraińskim tylko przekaz "dobrzy żydzi i źli palestyńczycy"

Zastanawia mnie to jednostronne zaślepienie niektórych ludzi
@niochland: merytoryczna krytyka? Jesteś fuhrerem r/Polska? Szczerze mówiąc wystarczy wejść sobie np. na ten sub r/Polska aby zobaczyć, że krytyka jest blokowana. Nawet w regulaminie jest wpis o tym, że "nie można obrażać grup marginalizowanych"(czytaj moderacja, lewactwo, lgbt itd.). Wrzucisz jakiegoś mema niepoprawnego politycznie? Leci banik. Ktoś wrzuci mema o tym że księża to pedofile "luzik". Podobnie jest gdy chcesz bawić się w konstruktywną krytykę. Jak napiszesz coś nieortodoksyjnego to po
@Ilirian: Na redicie masz większą pulę użytkowników ale też i trolów. W ciągu 24h zrobią ci drugi 4chan z portalu jak tego nie wybanujesz. Tak samo masz na Chińskich platformach albo przestrzegasz regulaminu albo do widzenia nikt się nie pieści, bo pula userów leci w miliardach.