Wpis z mikrobloga

@Promilus: ale do jakiego elektoratu miałby się zwracać taki potencjalny "merytoryczny" wolnościowiec, skoro to są wszystko mniejsze lub większe szury? Nie ma w Polsce czegoś takiego jak normalni wyborcy o poglądach wolnościowych. To jest zbiór pusty, tak samo jak ta mityczna "konserwatywna chadecka inteligencja z Żoliborza", z której bazę chciał sobie zrobić w 2001 roku PiS, po czym odkrył, że niestety taki elektorat nie istnieje, a popyt jest tylko na populizm
@Promilus: mnie zastanawia, czemu Memcen chce swoich wyborców wysyłać w kamasze i mówi o tym otwarcie? xD Przecież młodzi w wieku 18-25 lat to ich najwierniejszy elektorat, a on im dosłownie sra do ryja. Z wiekiem emerytalnym to samo. Chłop potrafi wciskać kit w każdym innym temacie, ale akurat w tym zgrywa wielkiego realistę. Mogli mieć stabilne ~15% to nie, zaczęli zmieniać wizerunek i odpychać tych, dzięki którym w ogóle są
Nie ma w Polsce czegoś takiego jak normalni wyborcy o poglądach wolnościowych.


@nietak7: jest masa takich ludzi (np. ja), tylko że oni od 20 lat głosują na PO, bo działają racjonalnie. Nawet jeżeli PO skręciła w stronę socjalu, to nadal jest w praktyce najbardziej wolnościową partią. Wszystkie inne partie oferują im tylko zamordyzm, lewica ekonomiczno - społeczny, pis to samo tylko bardziej, konfederacja rządy katolickiej szurii. Platforma nas przynajmniej zostawi w
@nietak7: jest masa takich ludzi (np. ja), tylko że oni od 20 lat głosują na PO, bo działają racjonalnie. Nawet jeżeli PO skręciła w stronę socjalu, to nadal jest w praktyce najbardziej wolnościową partią. Wszystkie inne partie oferują im tylko zamordyzm, lewica ekonomiczno - społeczny, pis to samo tylko bardziej, konfederacja rządy katolickiej szurii. Platforma nas przynajmniej zostawi w spokoju i pozwoli się bogacić.


@szumowina_wadowicka: najgorsze jest to, że PO
"tym normalnym, merytorycznym" wolnościowcem


@Promilus: obojętnie kim miał być, jak zostajesz w partii gdzie nadal masz takie twarze jak Braun, Korwin i grupy takie jak antyszczepy, anty-5G, narodowcy etc. to niestety, ale #!$%@? zdziałasz

On miał być twarzą tej grupy popaprańców i zamiast próbować szczęścia i założyć nową partię, został... bo hajs polityka nie śmierdzi. Można więc spokojnie stwierdzić, że jest on takim samym popaprańcem jak grupa, którą reprezentuje