Wpis z mikrobloga

Wszystkich Mireczków z #lublin, #krasnik #lukow #pulawy i innych miejscowości w okręgu nr 6 zachęcam do oddania głosu na moją żonę Maję Zaborowską, kandydatkę KO z pozycji nr 5. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Tu macie link do jej fb. https://www.facebook.com/zaborowskamaja #pokazpsa #pokazrozowegopaska #lublin #polityka #bekazpisu
niedzwiedzmis - Wszystkich Mireczków z #lublin, #krasnik #lukow #pulawy i innych miej...

źródło: 1000002423

Pobierz
  • 22
@Naproksen: :Kot jest ciężko chory, wymaga codziennego podawania leku."

Właściciel nie umie sobie z tym poradzić, więc idzie do lekarza, który w tym czasie być może ratuje życie innemu zwierzakowi.
Poznałem niestety takich roszczeniowych właścicieli zwierzaków i szkoda mi tych zwierzaków.
Najpierw tłumaczysz, ale on wie lepiej, a później winni wszyscy, tylko nie on.
@powsinogaszszlaja czasami jedna osoba nie jest w stanie podać leku niesfornemu kotu. Ja silny chłop nie dałem rady podać tabletki rocznemu kotu, skończyło się na przegryzionym na wylot paznokciu i szczepieniem na tężca.
Wet ma taką specjalną procę do podawania tabletek, ewentualnie mógł zaproponować w zastrzyku.
I już głupoty gadasz, że "idzie a vet może ratuje życie"
Przecież wyraźnie napisane, że kobita zadzwoniła żeby się umówić na wizytę wcześniej

No chyba że
I już głupoty gadasz,


@Naproksen: Ty też. Jeżeli nie potrafisz podać leku, wet nie jest od tego - moze, ale gdy ma czas. Gdyby miał wszystkim podawać tabletki, nie miałby czasu na inne zabiegi.
Widzę czasami jaki "młyn" jest u mojego i na pewno nie umówi się wtedy na podawanie tabletek.
@powsinogaszszlaja z mojego doświadczenia a byłem u wielu weterynarzy, to wręcz vet namawia na codzienne wizyty aby podać tabletek i zastrzyk bo to niemałe $$.
Jak mówię że podskórne sam mogę podać bez problemu to widać wielkie zdziwienie i zawód w ich wzroku
@niedzwiedzmis: Dlaczego nikt z opozycji nie kręci małysza o plakaty Lecha Sprawki? Przecież to jego "przyszły senator", gdzie "przyszły" napisane jest czcionką 5 której po 2 metrach już nie widać to jest jakiś żart i jawne wprowadzanie ludzi w błąd. Za to "senator" #!$%@? jest na połowę plakatu, o doborze kolorów tych dwóch słów już nie wspomnę. foto poglądowe niżej, nie mogłem znaleźć większego i w lepszej rozdzielczości

edit: taki nawet
aluskonik - @niedzwiedzmis: Dlaczego nikt z opozycji nie kręci małysza o plakaty Lech...

źródło: pobrane

Pobierz