Wpis z mikrobloga

Jak ja teraz nie zazdroszczę Konopowi. Typ sam jest jeszcze dzieciakiem, a tu taka presja. Mam nadzieję, że ma już wykupione sesje u terapeuty. Przecież oni muszą przez takie warstwy gówna się czołgać, że każdemu z odrobiną empatii by psycha siadła.
No ale elita polskiego internetu z wykopu woli jeszcze zwiększać presję, bo się nie mogą doczekać grillowania influencerów. Tak naprawdę w dupie mają realną krzywdę wielu osób w tym dzieci. Ważne, że igrzyska i inba. I czują się przy tym lepsi od innych.

Najbardziej rozwala mnie hipokryzja - codziennie na wykopie jest płacz, że faceci są posądzani niesłusznie lub bez dowodów o okropne świństwa. Teraz sami cisną, żeby było podobnie. Po co lepsza weryfikacja dowodów - film ma być już, teraz, bo wykopokom się nudzi. Ale te same wykopki potem by zjechały Oskarka za to, że film niedopracowany. Ja #!$%@?, gdzie ja siedzę.

Podobnie płacz o to, że laski hejtują wygląd typów. Stąd kompleks itd. Ciekawe ile razy Baxton od grubasów przez facetów został zwyzywany w ostatnich dniach tutaj. O wzroście nie wspomnę, bo tu piłeczka odbijana będzie, że pisał o swoich 192 cm. Tylko, że z jego kompleksów wzrostu też wyśmiewano się tu wcześniej.

A poza tym mam nadzieję, że poleci jak najwięcej osób, które kogoś krzywdziły lub kryły tylko za kasę lub dla zasięgów, a nie np. będąc zastraszanym. Bo tu wykopki też od razu wydają zupełnie inną opinię na podstawie każdej nowej informacji. Chorągiewy jak to Melepeta mówił. A można poczekać po prostu parę dni. Rozumiem dyskusję. Ale jeb&nie kogoś jak wiatr zawieje to jakaś żenada.

#famemma #wataha #wardega #stuu #boxdel #konopskyy #polskiyoutube
  • 10
  • Odpowiedz
  • 5
@tozalezyogunie: Pamiętam moją pespektywę z wieku 21 lat, a kilka lat później i to ogromna różnica. Plus odnośnie takiej presji, że o nadchodzącym materiale wiedzą politycy z premierem na czele.
  • Odpowiedz
@philosophy:

oni muszą przez takie warstwy gówna się czołgać, że każdemu z odrobiną empatii by psycha siadła


Przecież w tej aferze chodzi tylko o pukanie małolat, które same się do tego pchają, a ty piszesz jakby tu chodziło o jakieś zbrodnie. Przykładowo obok gwałtu to nawet nie stało. Czy jest to złe? Tak. Czy jest to najgorsza rzecz w historii ludzkości? Czy biedny Konopski musi wykupywać sesje terapeutyczne po zrobieniu filmu
  • Odpowiedz
@philosophy:

Pamiętam moją pespektywę z wieku 21 lat, a kilka lat później i to ogromna różnica.


Ale to nie jest normalne, to po prostu efekt tego że nasze pokolenia są pod tym względem spierdzielone, pośród milenialsów nie brak i takich co mając trójkę z przodu wciąż mają mentalność dziecka. Dawniej ludzie w tym wieku normalnie rządzili państwami i stawali na czele armii, niekoniecznie ustępując przy tym w czymkolwiek swoim przykładowo 50
  • Odpowiedz