Wpis z mikrobloga

@djtartini1: otwarta kuchani to spisek developerow zeby sprzedawac tansze mieszkania. Zero zalet, same wady


@yhbgrobdoivbvwamsv: otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie w dużych domach. Deweloperzy widząc to, że jest to modne w budownictwie "premium" (z perspektywy kurników każdy dom to premium) wciskają je w małe klitki po to, by kupującemu wydawało się, że kupuje mieszkanie tej samej kategorii
zalewaja zumpke chinska


@yhbgrobdoivbvwamsv: mam rodzinę, pracuję w domu, więc ciężko mówić, że dom mi służy tylko do zalewania zupek błyskawicznych. xD

Tylko ja z kuchni korzystam

w jaki sposób korzystasz z kuchni, że musi być osobno, bo razem by się nie dało korzystać?

Rozumiem argument, że "śmierdzi" w kuchni. Mam okap automatyczny i jak dla mnie robi robotę. W kuchni mam też okno, więc mogę wpuścić/wypuścić powietrze.

Osoba, która nie
@yhbgrobdoivbvwamsv: otwarta kuchnia jest spoko dopóki nie robisz schabowych albo czegoś podobnego.
Piszę o kuchni, czyli pomieszczeniu z własnym oknem połączonym jakimś przejściem z innym pomieszczeniem (nawet bez drzwi).
Wciskanie aneksów wgłąb pomieszczenia żeby tylko powierzchnia okien się zgadzała z przepisami to jest zamach na sensowne gotowanie bo potem masz wszystkie meble w salonie przesiąknięte tłustą parą.
O braku ścian do powieszenia szafek kuchennych i niemożności zorganizowania trójkąta lodówka/zlew/kuchenka nawet nie