Wpis z mikrobloga

chciałbym sobie sprawić jakąś konsole, gdyż mój 3 letni laptop już nie wyrabia z nowymi tytułami, w oko mi wpadł X Series S warto kupować aktualnie tą konsolkę? słyszałem, że nowe tytuły płaczą :/ dodam, że nie jestem jakimś zaawansowanym graczem, chce sobie tylko po pracy pykać #konsola #xbox #xboxseriess #gry
  • 10
@macieeek77: no i gamepass z xgp.pl weź sobie jakąs fajna metodę, ja kupiłem na rok ultimate za jakieś ~300zł, mnóstwo gier. zresztą, większość po taniości da się z vpn z turcji kupić cyberpunk 3 dychy, rdr2 4 dychy więc samo granie nie wychodzi dużo. warto zainwestować w lepszą konsolę.
@shox: właśnie wydaje mi się, że lepiej iść w Xboxa ze względu właśnie gamepassa którego mogę mieć za stówę na rok, a w samej bibliotece GP jest już kilka fajnych gierek, z tego co wiem PS Plus chyba nie oferuje aż takiego wyboru? no i też średnio mi bulić 350 zł za grę, za PS imo idą tylko exclusivy
@macieeek77: w gp jest w chu... gier na mam serie s i tv 55 4k nie zbyt mi zależy na grafice przeważnie i tak w ustawieniach zmieniam na wydajność. Nie widzę problemu z nowymi tytułami. Ale to też zależy jak często grasz. Ja gram sporadycznie i dlatego też wziąłem serię s
@macieeek77: widzę że zajebiste porady jak zwykle :D
Jak chcesz nowe tytuły AAA w 4k i 60kl to nie, jak pasuje Ci 1440p to spokojnie bierz. Jak grasz na TV dalszym niż naplujesz (bez rozbiegu) to nie zauważysz różnicy :P W #!$%@? tytułów obsługuje 60klatek, a te co nie często na niczym nie obsługują :D No i mega robotę robi FPS boost do starych gier.

OGólnie zajebista konsola, moim zdaniem najlepszy